dit hotel ligt in Centrum van Park City, een wijk in Park City. Bergresort Park City en Resort Deer Valley zijn zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je liever wat gaat shoppen, kan dat bij Main Street. Kimball Art Center en Alpine Coaster zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Park City
Park City, UT
In de buurt
Town-skilift
1 min. wandelen - 0.0 km
Main Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Bergresort Park City
8 min. wandelen - 0.7 km
Main Street Bridge
1 min. wandelen - 0.0 km
Egyptisch Theater
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Salt Lake City (SLC) - 44 min. rijden
Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace bevindt zich niet ver van Main Street en biedt onder andere een wasserij en een fitnesscentrum.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Dingen om te doen
Sportschool
Voorzieningen
Wasserij
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Meer
Airconditioning
Droogkast
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Marriott's Summit Watch Ski in/out, 1 bedroom, Queen sleeper,1 bath, fireplace?
Dit hotel ligt in Centrum van Park City, op 15 minuten wandelen van Main Street en Bergresort Park City. Resort Deer Valley ligt op 1,9 km.