Geheel appartement·Particuliere eigenaar

New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux

Fotogalerie voor New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux

Een ruimtelijk ingerichte woonruimte met een kitchenette, een grijze bank en een eettafeltje.
Een badkamer met een witte handdoekhouder, een wastafel en een spiegel.
Een slaapkamer met een bed, twee kussens, een witte muur, een deur naar een eetgedeelte met een tafel en stoelen, en een lichtschakelaar.
Een moderne keuken met een houten aanrecht, een ingebouwde magnetron, een spoelbak en een raam met uitzicht op gebouwen.
Een knus woongedeelte met een kitchenette, een bank, een eettafel en een zithoekje.

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 109
inclusief belastingen en toeslagen
2 dec - 3 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux

  • New deco apartment on RDC only 150m away from RER station bagneux

    Our apartment situated in the small path, very calm and safe.
    We have a large living room with american kithchen and a bedroom with queen size bed connect with private bathroom.
    We provide
    -All bedlinens( Covers, sheets, bath towels, etc.)
    -Self check in and check out
    -Full equipped kitchen with utensils

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bagneux. Musée du Louvre en Musée d'Orsay zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Champs-Élysées en Rue Cler. Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Bagneux
Meer appartementen in Parijs
Kaart
Bagneux, Hauts-de-Seine

In de buurt

  • Wegwijzers voor Porte de Versailles, Parc des Expositions en Palais des Sports.
    Paris Expo Porte de Versailles
    15 min. rijden - 5.4 km
  • Een grote stenen leeuwenbeeld in een park, met een historisch gebouw op de achtergrond.
    Jardin du Luxembourg
    23 min. rijden - 9.3 km
  • Een hoog, sierlijk monument met een beeldhouwstuk bovenop, omringd door gebouwen en een hek.
    Place de la Bastille
    27 min. rijden - 12.3 km
  • Kathedraal Notre-Dame met haar twee torens, roosvenster en beelden.
    Notre-Dame
    31 min. rijden - 11.0 km
  • Maison des Examens
    8 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Gare de Bagneux - 2 min. wandelen
  • Station Cachan Arcueil-Cachan - 14 min. wandelen
  • Luchthaven Orly (ORY) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Fou Lo
    13 min. wandelen
  • McDonald's
    4 min. wandelen
  • Restaurant Le Bellevue
    6 min. wandelen
  • Ozzi Pizza
    12 min. wandelen
  • Domino's Pizza
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux ?

Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux van één nacht voor twee volwassenen op 2 dec. 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat New, stylish apartment with a private garden, 150 meters from the RER station in Bagneux ?

Dit appartement in Bagneux ligt op 3 km afstand van Maison des Examens, Cité Internationale Universitaire de Paris en Gustave Roussy. Catacomben van Parijs ligt op 4,9 km. Gare de Bagneux ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Bagneux-Lucie Aubrac Metro Station is het 22 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed