Fotogalerie voor Superb house with view of Paris and the Eiffel Tower





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Superb house with view of Paris and the Eiffel Tower ligt in Clamart. Champs-Élysées en Rue Cler zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Canal Saint-Martin en Île Saint-Louis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Parc des Princes of ga naar La Machine du Moulin Rouge voor een avondje uit.
CLAMART
In de buurt
- La Seine Musicale - 3 min. rijden - 2.7 km
- Parc des Princes - 5 min. rijden - 3.7 km
- Stade Roland Garros - 5 min. rijden - 4.1 km
- Paris Expo Porte de Versailles - 5 min. rijden - 3.6 km
- Eiffeltoren - 10 min. rijden - 7.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Daikichi
- Thon
- Toscanini - 9 min. wandelen
- Casa Siciliana - 7 min. wandelen
- Shogun - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Superb house with view of Paris and the Eiffel Tower
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
20 externe beoordelingen