Hotel Paradis bevindt zich in 10e arrondissement, een wijk in Parijs, en ligt vlak bij een metrostation. Opéra Garnier en Notre-Dame zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Canal Saint-Martin en Île Saint-Louis. Ga naar Stade de France om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
41 Rue Des Petites Ecuries, Paris, Paris, 75010
In de buurt
Grands Boulevards
3 min. wandelen - 0.3 km
Canal Saint-Martin
13 min. wandelen - 1.1 km
Folies Bergère
4 min. wandelen - 0.4 km
Cinéma Grand Rex
6 min. wandelen - 0.5 km
Musée Grévin
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Metrostation Château - Landon - 6 min. wandelen
Parijs (XPG-Station Gare du Nord) - 11 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 36 min. rijden
Restaurants
Richer
2 min. wandelen
Vivant
1 min. wandelen
Libertino
3 min. wandelen
Brigade du Tigre
3 min. wandelen
Neko Ramen Green
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Paradis
Hotel vlak bij Canal Saint-Martin
Niet ver van Galéries Lafayette en Opéra Garnier ligt Hotel Paradis, waar je geniet van een bibliotheek, een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een continentaal ontbijt (toeslag), conciërgeservice en meertalig personeel
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, een waterkoeler en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Kinderstoelen, waterkokers en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 18 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderspelletjes
Kinderstoel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (79 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Meer
7 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 18 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 60.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Paradis
Hotel Paradis Paris
Paradis Hotel
Paradis Paris
Atel Caravelle Paris
Hotel Paradis Hotel
Hotel Paradis Paris
Hotel Paradis Hotel Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Paradis?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Paradis?
Vandaag, 8 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Paradis van één nacht voor twee volwassenen op 12 mrt. 2026 min. € 136, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Paradis zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Paradis inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Paradis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Paradis?
Dit hotel ligt in 10e arrondissement, op 15 minuten wandelen van Grands Boulevards en Canal Saint-Martin. Ook Opéra Garnier en Galéries Lafayette liggen op 2 km afstand. Metrostation Château - Landon ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Bonne Nouvelle is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Paradis
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,6
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 155 van 542 beoordelingen
10 - Uitstekend
155
Gastenscore: 8 - Goed. 241 van 542 beoordelingen
8 - Goed
241
Gastenscore: 6 - Redelijk. 110 van 542 beoordelingen
6 - Redelijk
110
Gastenscore: 4 - Matig. 23 van 542 beoordelingen
4 - Matig
23
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 542 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
8/10 – Goed
Kelly
Reisde met familie
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kelly
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
ellen de
Reisde met familie
14 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het Hotel is goed gelegen, er zijn veel goed aangeschreven diner en borrel opties op loopafstand.
Het is goed bereikbaar vanaf Gare du Nord en op loopafstand van het Louvre. Vriendelijk personeel, schone kamer, goed ontbijt. De sfeer is leuk en authentiek t.o.v. de grotere hotelketens.
ellen de
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Fay Inez
Reisde met partner
31 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dit hotel heeft alle facetten die je nodig hebt voor een goed verblijf. Mooie kamers, vriendelijk en goed Engels sprekend personeel en dichtbij metrostations waardoor je zo overal bent.
Fay Inez
4 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Sanne
Reisde met een groep
30 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede service, koffer werd bij aankomst binnen gedragen, glaasje water werd ons aangeboden. elke dag een opgemaakt bed en schone handdoeken. ligging is in een prima wijk dichtbij het station en metrohaltes.
Sanne
5 nachten verbleven in oktober 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Mm
27 jun 2021
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Mm
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie
Goede locatie, vlak bij Gare du Nord. Veel restaurants en café's in de omgeving. Kleine kamer, personeel aardig.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 aug 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 jul 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
25 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Leuk hotel met fijne restaurants en cafés in de buurt. Personeel heel aardig en de kamer netjes. Minpunten zijn dat alleen de Franse zenders het deden op de televisie. Wifi was wel redelijk dus we konden een filmpje kijken op de iPad. Door de synthetische stof in de dekbedden heb ik de eerste nacht slecht geslapen. Tweede nacht alleen met de dekbed hoes ging veel beter.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 sep 2018
Goede sfeer op een goede locatie! Een goede uitvalsbasis voor je weekendtrip Parijs met verschillende metrostations in de buurt en op loopafstand van Gare du Nord voor de Thalys. In de directe omgeving leuke restaurantjes voor ontbijt, lunch en diner! Een aanrader!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
13 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erg leuk ingericht hotel op centrale locatie
Ons verblijf hebben we als zeer prettig ervaren. Dit knusse hotel licht op een goede locatie, op loopafstand van Gare du Nord. Wij kwamen met de Thalys uit Amsterdam aan op dit station, dus dit was gunstig. Het hotel en de kamers zijn leuk ingericht en alles wordt goed schoongehouden. Het personeel is vriendelijk en we werden goed geholpen.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Johan, Leuven
22 jan 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi gerenoveerd hotel, op wandelafstand van heel wat moois. Kamer was proper, maar kampte met tekenen van vochtproblemen op de buitenmuur en de gordijnen. Service en ontbijt waren zeker in orde.
Johan
10/10 – Uitstekend
mark, Holland
1 jan 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
goede service
Small room, but not really a problem. Bed wasn't long enough for me (190 mtr)
mark
8/10 – Goed
Pernille
Reisde met partner
21 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Pænt værelse, dejlig morgenmad, tæt på city
Pernille
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Emil
5 dec 2025
Emil
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Nicole
1 dec 2025
Nicole
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Ruby
30 nov 2025
Ruby
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Adnan
14 nov 2025
Adnan
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Lina
Reisde met familie
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisk utsikt!
Lina
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Fernanda Guerrero, mexico city
28 okt 2025
Maria Fernanda Guerrero
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Anna
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A lovely hotel and stay
Anna
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Juliane
19 okt 2025
Positief: Personeel en service
Zimmer etwas in die Jahre gekommen (Tapete löst sich, Teppichboden, teilweise Schimmel im Bad). Mehr Beleuchtung im Zimmer wäre gut gewesen. Dafür wirklich bequeme Betten. Personal durchweg sehr freundlich, tolle Gegend.
Juliane
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Heidi
Zakenreiziger
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer