Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hôtel Joke - Astotel bevindt zich in 9e arrondissement, een wijk in Parijs, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Opéra Garnier en Arc de Triomphe zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade de France of Accor Arena. Bekijk onze reisgids voor Parijs
69 Rue Blanche, Paris, Paris, 75009
In de buurt
Rue Lepic
1 min. wandelen - 0.2 km
La Machine du Moulin Rouge
2 min. wandelen - 0.2 km
Moulin Rouge
3 min. wandelen - 0.3 km
Galéries Lafayette
12 min. wandelen - 1.1 km
Place de Clichy
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Metrostation Blanche - 2 min. wandelen
Station Paris-St-Lazare - 11 min. wandelen
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 36 min. rijden
Restaurants
Le Dépanneur
2 min. wandelen
Five Guys
1 min. wandelen
Nouilles vivantes
1 min. wandelen
Tsubame
1 min. wandelen
Liperli Coffee
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Joke - Astotel
Hotel vlak bij Opéra Garnier
Niet ver van Moulin Rouge en Basilique du Sacré-Cœur ligt Hôtel Joke - Astotel, waar je geniet van een droogkuis/wasserijservice, een snackbar/deli en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis kranten en conciërgeservice
Meertalig personeel, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een 24-uurs receptie en een lift
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Joke - Astotel bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 14 per persoon
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Babybad
Babyspeelgoed
Geluiddichte kamers
Kinderboeken
Kinderspeelgoed
Kinderspelletjes
Knutselspullen
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Roken is niet toegelaten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Minibar
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Joke - Astotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Joke - Astotel?
Vandaag, 30 sep. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Joke - Astotel van één nacht voor twee volwassenen op 11 okt. 2026 min. € 177, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Joke - Astotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Joke - Astotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Joke - Astotel?
Dit hotel ligt in 9e arrondissement, op 5 minuten wandelen van La Machine du Moulin Rouge en Moulin Rouge. Ook Opéra Garnier en Galéries Lafayette liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Blanche ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Place de Clichy is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Joke - Astotel
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 647 van 890 beoordelingen
10 - Uitstekend
647
Gastenscore: 8 - Goed. 191 van 890 beoordelingen
8 - Goed
191
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 890 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 890 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 890 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dietske
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed gelegen hotel vlakbij metro en quartier van Montmartre met verschillende restaurantjes
Zeer netjes
Lekker ontbijt en vriendelijk personeel
We zouden opnieuw voor dit hotel kiezen
Alexis aan de receptie was super vriendelijk
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stella
15 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was awesome 👌. I had a nice view of the area, room clean, spacious, and very comfortable, amenities 👍 Great value. The location is perfect for shopping and restaurants. I give this place a 20/10. Highly recommend this hotel.
I would most definitely stay here again.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jordan
8 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I can't say enough about this hotel! The check-in process was smooth, the room was great, service was even greater. The hotel is in a convenient location that's a quick two minute walk to the metro. I'd highly recommend staying here!
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Conor
20 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is excellent, about 200m to Moulin Rouge, loads of bars and restaurants in the side streets, and just over 10 mins walk to Galleries Lafayette and Opera area.
My 2nd time there and my next trip to Paris will be there also.
The breakfast is great, and the all day snacks and tea & coffee etc are a seriously nice touch.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
marvin
20 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great air conditioning
10 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
GRETEL ALEJANDRA
9 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es la segunda vez que me hospedo y me encanta siempre regresaría
Quería quedarme más días pero, realmente era muy costoso casi el triple por una noche más
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Line
27 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Les collations et la proximité avec les transports et points d’intérêt
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Belinda
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were helpful; rooms were nice.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marie-Laure
20 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour, personnel courtois et disponible.
Petit déjeuner en buffet, très copieux et garni.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eldad
23 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bestens lokalisiert, tolle Ambiente, charmantes Zimmer, leckeres Frühstück, und sehr freundliches Team. 100% zu empfehlen.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Emelie
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
En kort men trevlig vistelse i ett härligt område
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
STEFANIE
25 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Coming from Toronto to Paris for the first time we weren’t sure where to book or stay. We were pleasantly surprised with the hotel and the area. So many walkable areas, very cute hotel, lovely staff. Would definitely recommend!
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Ling
29 mei 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Viviane
17 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quarto limpo, funcionários simpáticos
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Thomas
26 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fun hotel in a good location - rooms on small side but very quiet, cool and comfortable. Great breakfast.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Per
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ett mysig hotell mitt i Montmatre. Rent, trevlig personal god frukost allt var toppen.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Monika
12 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So uniquely decorated!
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diego
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Café da manhã incrível e equipe amável
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kendra
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
For a family traveling with a teen, this was the perfect hotel for us. The family connecting room gave us all privacy and the location was perfect for getting to all the sights. Plus loved the neighborhood with great bakeries and restaurants.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alejandro
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Building looked very clean and room too. Staff were helpful and let me leave my luggage there before check in. Breakfast was good, plates are at the tables not by the food, I was initially confused. Rooms are also air conditioned which was amazing during the heat wave.
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joe
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super clean, delicious breakfast
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
27 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal de la recepción que me atendió fue amable y claro con las indicaciones. La ubicación del hotel es cómoda por la cercanía a Gare Du Nord y a las conexiones de líneas del metro para moverse hacia la zona de la Torre o de Notre Dame. Su servicio de snacks es una buena opción, sobretodo para los dias que se tenia que salir temprano y llegar noche. La habitación es mas grande que el promedio de las que hay en París y cuenta con mini bar con productos gratuitos que eran recargados cada día. Recomiendo este hotel sin duda alguna
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
SPIRO
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
well situated near montmartre
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Wrika
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very cute, and quaint European hotel. Rooms are small but very clean. Overall a great pick for our Paris trip
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stéphane
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten