10/10 – Voortreffelijk
LESLEY








































Ja, bij Hotel Dame des Arts zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Dame des Arts van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 336, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per voertuig.
Dit luxe hotel ligt in Saint-Germain-des-Prés, op 10 minuten wandelen van Île de la Cité, Jardin du Luxembourg en Notre-Dame. Ook Rue de Rivoli en Île Saint-Louis liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Saint-Michel en Station Saint-Michel Notre Dame liggen op 2 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster







