Le Magendie ligt in 13e arrondissement, een wijk in Parijs. Musée du Louvre en Opéra Bastille zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Notre-Dame en Catacomben van Parijs. Ga naar Accor Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Rue Magendie, 02, Paris, Île-de-France, 75013
In de buurt
Cochin-ziekenhuis
8 min. wandelen - 0.7 km
Place d'Italie
10 min. wandelen - 0.9 km
Rue Mouffetard
12 min. wandelen - 1.0 km
Catacomben van Parijs
15 min. wandelen - 1.3 km
Jardin du Luxembourg
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Metrostation Glacière - 6 min. wandelen
Station Paris Denfert-Rochereau - 13 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 21 min. rijden
Restaurants
Val Café
6 min. wandelen
Café Paulette Brasserie Restaurant
3 min. wandelen
Sadaharu Aoki
6 min. wandelen
Hwarang
6 min. wandelen
MONACO
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Le Magendie
Hotel vlak bij Place d'Italie
In de omgeving van Catacomben van Parijs en Panthéon ligt Le Magendie, waar je geniet van een terras.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Bagageopslagruimte, een lift en gratis kranten
Meertalig personeel
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Apolonia Paris Mouffetard, Sure Hotel Collection by BW
Hotel Apolonia Paris Mouffetard, Sure Hotel Collection by BW
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.25 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Belambra Club Magendie PARIS
Belambra Club Magendie Hotel
Belambra Club Magendie Hotel PARIS
Le Magendie Hotel
Le Magendie Paris
Belambra City Magendie
Belambra Club Magendie
Le Magendie Hotel Paris
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Le Magendie inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Le Magendie uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Magendie?
Dit hotel ligt in 13e arrondissement, op 15 minuten wandelen van Rue Mouffetard, Place d'Italie en Catacomben van Parijs. Ook Jardin du Luxembourg en Panthéon liggen op 2 km afstand. Metrostation Glacière ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Les Gobelins is het 8 minuten wandelen.