Hotel Oleander ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Palma de Mallorca. Fundación Juan March en Auditorium de Palma de Mallorca zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Kasteel Bellver. Mis zeker Aqualand El Arenal niet. Bekijk onze reisgids voor Palma de Mallorca
C/ Acaia, 12, Palma de Mallorca, Palma de Mallorca, Mallorca, 7610
In de buurt
Playa de Palma
3 min. wandelen - 0.3 km
Palma Aquarium
12 min. wandelen - 1.1 km
Iglesia de la Porciúncula
3 min. rijden - 1.4 km
Platja de Can Pastilla
4 min. rijden - 3.5 km
Hipotels Convention Centre
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Son Costa-Son Fortesa - 14 min. rijden
Station Palma de Mallorca Son Fuster - 16 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 10 min. rijden
Restaurants
Balneario B12
9 min. wandelen
Mama Muú Steakhouse & Tapas
3 min. wandelen
Boca Beach
8 min. wandelen
Bikkini Beach
6 min. wandelen
Balneario B10
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Oleander
Hotel vlak bij Aqualand El Arenal
Hotel Oleander bevindt zich dicht bij Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Fundación Juan March en biedt een terras, een tuin en een spelletjesruimte. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en autoverhuur ter plaatse.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met een redder ter plaatse
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en lokale shuttleservice
Een lift, een automaat en een bagageopslagruimte
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 273 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Televisies van 36 inch met satellietzenders
Plafondventilators, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 66 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Lifeguards aanwezig
Omheind zwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Zwembad met helling aanwezig
Meer
1 gebouw
7 etages
Badmeesters
Gebouwd in 1973
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 36 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Kluis
Plafondventilator
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in januari gesloten:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 7 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Oleander over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Oleander?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Oleander inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Oleander uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Oleander?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 4,1 km van Aqualand El Arenal en op 15 km afstand van Fundación Juan March en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca. Ook La Rambla en Auditorium de Palma de Mallorca liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Oleander
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,8
Locatie
8,2
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 127 van 390 beoordelingen
10 - Uitstekend
127
Gastenscore: 8 - Goed. 178 van 390 beoordelingen
8 - Goed
178
Gastenscore: 6 - Redelijk. 64 van 390 beoordelingen
6 - Redelijk
64
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 390 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 390 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Thorsten
19 jul 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr großes Frühstücksbuffet mit Omletts und viel Leckerem.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mary Ann
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We have a pleasant stay at this hotel. The room was clean, spacious and comfortable. The staff were welcoming and helpful throughout our stay.The hotel location with the promenade just 5-minute walk away and convenient with restaurants and public transport nearby. Breakfast offered a variety of options.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Thomas
23 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Classic tourist hotel. Easy to get to downtown Palma on the #25 bus for 2 euros.. Taxi or Uber to downtown is extremely expensive.
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
KARINE
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Petit déjeuner exceptionnel et personnel à l'écoute et extrêmement sympathique
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Natalie
21 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Preis Leistung einfach top! Besonders hervorzuheben ist das freundliche Servicepersonal egal wann und wo es war immer jemand ansprechbar, beim essen war immer alles aufgefüllt - die Tische sauber und Fragen wurden ohne Probleme beantwortet. Wir hatten einen wirklich schönen Aufenthalt. Das tolle, wir konnten bereits morgen um 10.30Uhr unser Zimmer beziehen, wobei ich denke das dass während der Hauptsaison nicht immer möglich ist. 4 min. Fußweg zum Strand und ca. 30 min. Fußweg zum MegaPark. Alles machbar! Wir würden wieder kommen!
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jana
29 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super schönes Hotel mit tollen Zimmern. Der Pool ist für Mallorca sehr groß und die Kids konnten super toben. Das Essen war sehr gut und das Personal super nett und hilfsbereit. Die Preise sind völlig in Ordnung. Immer gern wieder.
9 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jacqueline
26 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location clean
6 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Aina
16 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Närhet till stranden och buss till Palma. Frukosten var bra.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Alexander
16 aug 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Alles okay
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel
15 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I
7 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andre
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal Preis Leistung passt
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Nigel
12 apr 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great buffet breakfast
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gewargis
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bra hotel Oleander
Bra frukost
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martina
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles bestens, gute und ruhige Lage
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
nebi
22 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war sehr sauber und ausreichend eingerichtet .Der Service auf ganzer Linie freundlich und Zuvorkommend .
An das Essen gibt es auch keine Kritik, sehr lecker und immer wechselde Vielfalt ,perfektes Hotel für den kleinen Beutel 3*** aber an 4**** Sterne kommt es nah ran,also ist meine Meinung würde es jederzeit wieder empfehlen 👍
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Chiara
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes kleines sauberes Zimmer. Sehr gutes Frühstück und nettes Personal. Würde ich weiter empfehlen.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marc-Oliver
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Saubere Zimmer, nettes Personal,5 Minuten zum Strand
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Sarah
8 mei 2026
Positief: Personeel en service
Hotel très sympa, correct. Le personnel est très gentil. Beaucoup de choix au petit déjeuner. Chambre spacieuse.
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gerald
27 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super und unkompliziert! Strand 2min Zufuss erreichbar, viele freie Strandplätze. Essen immer gut und vielfältig. Wer nur Frühstück bucht kann auch für 15,- pro Person Vorort Abendessen mit reichlich Auswahl und Nachschub im Buffet. Kann man bedenkenlos weiterempfehlen.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ayhan Barzan
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Perfekt
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gantsatsral
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Marion
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich kann die ganzen negativen Bewertungen wirklich nicht verstehen.
Okay, das Hotel ist in die Jahre kekommen, aber es war überall ordentlich und sauber.
Auch das Personsl war super nett und freundlich.
Der Poolbereich ist richtig toll. Der Pool ist wirklich groß und es gibt ausreichend Liegen.
Okay, der Pool ist eingezäunt und ist nur von 10.00 bis 18.00 Uhr geöffnet.
Aber , wenn ich vom Balkon schaue und dort ab 9.30 Uhr eine Menschenmenge mit Handtüchern bewaffnet sehe, hat das auch seinen Grund.
Auch verstehe ich die negativen Bewertungen über das Essen nicht.
Alle Mahlzeiten sind in Buffetform, es ist wirklich für jeden etwas dabei.
Das Frühstück ist klasse und auch beim Abendessen gibt es absolut nichts auszusetzen.
Ich würde auf jeden Fall noch einmal in das Hotel Oleander fahren.
7 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Yves
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent rapport qualité-prix dont j'ai bénéficié.
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Moana
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé un très bon séjour dans cet hôtel. Le personnel est vraiment très sympathique et accueillant, avec une attention particulière portée aux clients. Ils se souviennent de nos échanges et de nos habitudes, ce qui rend l’expérience encore plus agréable.
La chambre était propre et confortable. Le petit déjeuner était très varié, tout comme le buffet du soir, avec beaucoup de choix et des plats de qualité.
Nous recommandons cet hôtel sans hésitation
Arrêt de bus à 5min de l’hôtel qui nous conduit dans Palma centre, mais aussi à Arenal et un autre nous emmène à l’aéroport.
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marco
2 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kann das Hotel nur weiterempfehlen. Die Preis-Leistung hat gepasst. Frühstück ist bei der Buchung dabei gewesen, das Abendessen kostet 15€ ohne Getränke. Das Buffet morgens und abends war sehr reichhaltig und es war von allem genug da. Das Personal ist äußerst freundlich und kann auch zum Großteil deutsch, wobei ich hier auch meine Spanischkenntnisse ausbauen konnte. Das Zimmer und der Rest vom Hotel war sauber. Von der Wartung her ist für den Laien alles gut, wenn man selbst auf gewisse Dinge achtet findet man schon paar Sachen, wo man am liebsten gleich selbst mit anpacken möchte. Der Pool ist auch sehr groß und auch tief ausgelegt.
Es gibt einen großen Raum zum gemütlichen Beisammensitzen, Billard spielen, Fern schauen und auch einen Indoorpool mit Sauna/Hamam, diese kostet wohl 15€/30min.
Wenn man nach dem Auschecken nochmal duschen gehen möchte, einfach lieb an der Rezeption fragen, die auch ein Taxi bestellen wenn man möchte.