Be Live Experience Costa Palma

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Be Live Experience Costa Palma

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Playa Cala Mayor
  • Be Live Experience Costa Palma ligt vlak bij Centro Comercial Porto Pi en biedt gasten een poolbar, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en dineren aan zee. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse, met internationale gerechten en dineren in openlucht. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van autoverhuur ter plaatse en een bar.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en geldautomaat/bankservice
    • Een feestzaal, een 24-uurs receptie en meertalig personeel
    • Hulp bij uitstappen/tickets, een pool- of biljarttafel en bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 143 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 26 inch met satellietzenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 1 november tot 23 maart.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15–15 voor volwassenen en EUR 15–15 voor kinderen
  • Betaald parkeren: EUR 20 per dag
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 2.50 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 31 oktober
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 1.

Veelgestelde vragen

Beschikt Be Live Experience Costa Palma over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Be Live Experience Costa Palma?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Be Live Experience Costa Palma van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Be Live Experience Costa Palma?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 20 per dag.

Hoe laat kan ik bij Be Live Experience Costa Palma inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Be Live Experience Costa Palma uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Be Live Experience Costa Palma?

Dit hotel in Calamayor ligt aan het strand, op 2 km afstand van Playa Cala Mayor en Centro Comercial Porto Pi. Haven van Palma de Mallorca ligt op 2,1 km.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

7,6

Goed

8,0

Netheid

7,8

Locatie

8,0

Personeel en service

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 170 van 684 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 305 van 684 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 137 van 684 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 41 van 684 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 31 van 684 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Bruno De

Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Helaas is dit hotel echt wel afgeleefd. Overal zie je gebruiksschade die de staat van het gebouw onderschrijft. In mijn kamer waren de deur van de kamer en de badkamer aan vervanging toe. De klink van de badkamer bleef op haar plaats dank zij een tandenstoker. Van de verlichting op de kamer werkte minder dan de helft. Douchen lukte wanneer ik de douchekop in de houder vasthield, anders lag die op de grond. Het personeel daarentegen verdient echt wel een pluim. Zij staan de klanten echt ter dienst.
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

EVANGELINA

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El desayuno es bueno. La habitación muy pequeña y con cero cortesías. Creo que necesita algo de mantenimiento en general.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Elizabeth

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was lovely over looking the beach, in a great location and the bus stop really close by. Overall a lovely little break, it could be a little noisy on a night when people were coming back in but that happens at most hotels. There wasn't any evening meals or entertainment but there is plenty to do nearby with bars and restaurants. A 20 minute bus ride to Palma, we had a great time and I would return.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Tsvetomira

Positief: Personeel en service
Frühstück war okay, Kaffee war aber ungenießbar, von sehr schlechter Qualität. In der Dusche waren noch Haare. Positiv zu erwähnen ist die Tägliche Handtücherwechsel genau so wie Flasche Flasche aufs Zimmer. Und der Ausblick war 10/10
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Saumendra

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Near the beach - helpful staff.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

HELEN

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely perfect location. The beach is on the front door! Lots of lovely places to eat and drink.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karleen

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for beach go-ers. Staff was sparse, but lovely when available. Service at bar is slow, but we were in no rush. All in all, great location. Would stay again.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

michelle

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful sea view and very friendly staff
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gemma

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Right on the beach. Lovely pool area and never too crowded. Breakfast varied.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Steven

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and clean rooms
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

petrine

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay
6 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Robert

Hotel was very old and not well kept.
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hôtel calme et vue superbe

Nous avons passé un agréable séjour entre amies. L’hôtel est situé dans un endroit très calme, ce qui est rare et appréciable à Palma, avec un gros point positif pour la magnifique vue sur la plage et sa proximité. Le personnel est très accueillant, les chambres sont spacieuses et la nourriture est excellente au restaurant Masai. Nous recommandons !
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Caitlin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel found out it was my birthday and I came back to some cake and Prosecco in my room. Great hospitality and service!
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Giles

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A wonderful stay in November, the staff are superb, breakfast was excellent and it was a great chance to stay in beautiful Calamayor and escape cold, dark, woke, broke, Britain.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stephan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel on the beach Breakfast was good Good bars and restaurant on the Main Street for dinner No parking at hotel
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Clara

Positief: Comfort kamer
Ett bra hotell som ligger med bra avstånd till Palma. Läget är fantastiskt, bara några meter till stranden. Poolområdet är bra, hade kanske behövt en uppfräschning precis som hela hotellet i sig som inte är så uppdaterat. Överlag har vi haft en bra resa och varit nöjda. Frukosten var okej, höll inte riktigt den kvalité som man önskar av en frukostbuffé.
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

eduardo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

De lo mejorcito que he probado

Habitación impecable, trato cercano, unas vistas desde la habitación de ensueño, el desayuno buffet variado y copioso El hotel está situado en una zona tranquila, muy bien comunicado con autobús con palma centro
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nina

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, really nice superior room on the fifth floor with amazing view to the beach. Good breakfast with a lot of options.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Noemi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Hotel mit Meerblick, zu Fuß gut erreichbar, die Bushaltestellen ganz nah, nettes Personal. Die Aufzüge veraltet, katastrophal.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Thomas

Negatief: Comfort kamer
Åkte själv och fick ett hörnrum på 3 våningen som var väldigt litet samt gick avloppsrören från de övriga våningarna i väggen där man sov, mullrade så fort någon gick på toaletten, med ett annat rum hade vistelsen varit bra, bra frukost
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Edson

Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice staff. Hotel looks old, need maintenance, very dated. OK for 3 star hotel, but not 4 star
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sanaa

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Le par terre tjrs sale ds la chambre Le buffet n est pas très varié choix limité par rapport a un 4* Le dinner est bien mm s il est ds d autre hotel a proximité
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

david

Positief: Netheid, personeel en service

Break by the beach

For a hotel by the beach with balcony views good. Would suggest if want a decent pool area book else where. Clean, bright, mini bar included. Team working there always friendly. Would suggest request higher floor.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Victoria

Positief: Netheid, personeel en service
Convenient for Palma. Nice beach
2 nachten verbleven in oktober 2024