Particuliere eigenaar
#Secretplace Palermo
Fotogalerie voor #Secretplace Palermo





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

President Hotel Palermo
Politeama
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Ontbijt beschikbaar
8.2 van 10, Zeer goed, 585 beoordelingen
De prijs is € 90
inclusief belastingen en toeslagen
2 mrt - 3 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Palermo, Città metropolitana di Palermo
In de buurt
Via Vittorio Emanuele3 min. wandelen - 0.3 km
Mercato del Capo3 min. wandelen - 0.3 km
Kathedraal van Palermo3 min. wandelen - 0.3 km
Teatro Massimo8 min. wandelen - 0.7 km- Quattro Canti7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Giachery - 5 min. rijden
- Station Palermo Palazzo Reale-Orleans - 11 min. wandelen
- Palermo (PMO-Punta Raisi) - 44 min. rijden
Restaurants
- Bar Marocco4 min. wandelen
- Mec5 min. wandelen
- Chiosco Beati Paoli1 min. wandelen
- Concetta5 min. wandelen
- Ai bastioni6 min. wandelen
Over deze accommodatie
#Secretplace Palermo
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Columbia
Hotel Columbia
- Inclusief ontbijt
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
8.0 van 10, Zeer goed, 642 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT082053C19NGECFBP
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.













