Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Cabin on the Creek
Dit rookvrije huisje heeft niet alleen een wasserij, maar ook een tuin en barbecues. Gratis kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Dit huisje beschikt over een privébubbelbad en een open haard, naast 2 badkamers en een koelkast. Gratis wifi en een flatscreentelevisie zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit huisje is voorzien van een privébubbelbad en een open haard. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Zwembad/spa
Privébubbelbad
Internet
Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderspeelgoed
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
3 slaapkamers
Wekker
Badkamer
2 badkamers
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Buitenhaard
Tuin
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Dingen om te doen
Vissen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: USD 175 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cabin on the Creek Cabin
Cabin on the Creek Packwood
Cabin on the Creek Cabin Packwood
Over deze buurt
dit huisje ligt in Packwood. Bezoek de lokale attractie White Pass Sports Hut of trek de prachtige natuur in en verken Mount Rainier National Park en Ohanapecosh Visitor Center. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Packwood
Portland International Airport (PDX) - 143 min. rijden
Restaurants
Packwood Brewing Co.
12 min. wandelen
Cliff Droppers
14 min. wandelen
The Mountain Goat
11 min. wandelen
Blue Spruce Saloon
9 min. wandelen
Cruiser's
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cabin on the Creek?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cabin on the Creek inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Cabin on the Creek uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabin on the Creek?
Dit huisje in Packwood ligt op 10 minuten wandelen van Gifford Pinchot National Forest, Backbone Lake Trail en White Pass Sports Hut. Ook Packwood Lake Trailhead en Glacier Lake Trailhead liggen op 15 km afstand.