'Strange maze of corridors, 3rd floor room was extremely small and difficult to move around in. Windows were on ceiling, making it impossible to open and close them or even get the room adequately dark inside. Spa was nice, but hot-tub was only warm, not hot. Overpriced place, but lovely staff that highly trained and welcoming. '
'Very nicely kept and clean “bed and breakfast” style of hotel. Lots of local charm. Had an excellent dinner of Slovakian specialties. Affordable and good quality. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Letanovce de mooie natuur van Nationaal park Slowaaks Paradijs. Ontdek de musicals en de kerken in de omgeving.
Hoe ziet de regio rond Oud Stadhuis van Levoca eruit?
Oud Stadhuis van Levoca ligt in een deel van Levoča dat geliefd is bij reizigers vanwege zijn historische erfgoed. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 7 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsplek in de buurt van Oud Stadhuis van Levoca?
Met een ligging bij Oud Stadhuis van Levoca is Hotel U Leva volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en gratis parkeerplaatsen. Andere goede keuzes in deze omgeving zijn onder Hotel Metropol en Hotel Satel.
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Oud Stadhuis van Levoca?
Expedia heeft 7 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Oud Stadhuis van Levoca.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Oud Stadhuis van Levoca wil annuleren?
Zeker! De meerderheid van de hotelkamerreserveringen is restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is gewoonlijk binnen 24 of 48 uur voor de geplande aankomst. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Typ je datums in, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de beste opties in de buurt van Oud Stadhuis van Levoca te beoordelen.