Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Kimsa Wasi
Appartementen in Otavalo met Tempur Pedic-bedden en vloerverwarming (badkamer)
Fotogalerie voor Kimsa Wasi





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 35
31 dec - 1 jan 2026
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Kalera Lodge - Equator Face
Kalera Lodge - Equator Face
- Inclusief ontbijt
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
2.0 van 10, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: USD 8 per persoon, per nacht (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kimsa Wasi Otavalo
Kimsa Wasi Apartment
Kimsa Wasi Apartment Otavalo
Over deze buurt

Calle modesto Jaramillo y García Moreno, Otavalo, Imbabura
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Kimsa Wasi
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster2,0
Netheid
2,0
Voorzieningen
2,0
Milieuvriendelijkheid
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
13 mrt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in maart 2025








