Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km.
Casa Rea C504 is met zwembad, de bekende 'Witte Stad' is te huur in Ostuni. Het biedt uitzicht op de Adriatische Zee en ligt in de directe nabijheid van de stranden van Villanova, op slechts 7 km afstand.
U bevindt zich in een residentie op het platteland en u deelt het zwembad met slechts tien huizen. U voelt zich in een intieme en afgelegen omgeving op slechts 700 m van het historische centrum, dat gemakkelijk te voet bereikbaar is. Twee slaapkamers en een slaapbank, twee eigen balkons met uitzicht op de zee, een keuken met vaatwasser. Er wordt parkeergelegenheid aangeboden. Slaapt 4 + 2.
Toegang voor gasten. Woonkamer met slaapbank voor twee personen, een fauteuil en tv, terras met uitzicht op zee, ingericht om te dineren. Een ingerichte keuken met 4 branders en oven, een tweepersoonskamer met een eigen veranda met zeezicht, ingericht met tafel en stoelen, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een badkamer met douche. Volledig voorzien van airconditioning huis. Slaapt 4 + 2.
stranden: 8 KM van het zandstrand van `` Villanova '' 12 KM Torre Pozzella zanderige baai van smaragdgroen water aanbevolen voor kinderen (kleine duiken); 12 km van Costa Merlata 15 km van Lido Morellic
Natuurreservaten: 11 km van het Regionaal Park van de Kustduinen 20 km Oase van Torre Guaceto
Wat deze woning uniek maakt: het zwembad is voor het exclusieve gebruik van tien huizen en dit biedt privacy en intimiteit; in het zwembad heb je uitzicht op de Adriatische Zee en de Witte Stad Ostuni; bij het zwembad heb je een parasol, strandbedden en een ontspannend prieel; terwijl u kunt genieten van de rust van het platteland bent u net zo dicht bij het historische centrum van Ostuni op 700 m; u heeft een terras met zeezicht met restaurant, cocktailbar en pizzeria op 500 m; u heeft toegang tot het wellnesscentrum op 500 m voor regenererende massages; u kunt uw auto gratis voor uw huis parkeren; te voet bent u binnen tien minuten in het historische centrum van Ostuni met zijn chique clubs.
Zwembad grootte: 10x5m
Gemeenschappelijk met de andere negen appartementen: zwembad, tuin, parking, wasserette.
Voor kinderen: 'Ciuchino Biricchino' Avonturenpark van 8 km in 80 hectare bos. Meer dan 20 activiteiten; 'Zoosafari di Fasano' op 25 km de grootste van Europa qua aantal diersoorten;
Andere dingen om te overwegen: Bij aankomst wordt tot de 5e dag € 2 toeristenbelasting per persoon gevraagd. Borg € 200,00 contant te betalen bij aankomst.
Alleen kleine huisdieren zijn welkom. Voor dieren wordt € 10 per dag gevraagd voor de eindschoonmaak.
Check-in en check-out: Check-in vindt plaats direct bij het hotel van 16.00 uur tot 19.00 uur en check-out tot 11.00 uur.
Gemeenschappelijk met de andere appartementen: dit huis bevindt zich in een gereserveerde en privéwoning van slechts tien huizen. Elk huis heeft privéruimtes waar u privé kunt lunchen. De tuin en het zwembad zijn ruimtes die exclusief zijn gereserveerd voor de gasten van de residentie.
Een rondleiding door: Voor u die tijdens de vakantie graag oude dorpen en beroemde steden in de buurt bezoekt, hier zijn onze tips over de meest populaire bestemmingen met afstanden (hemelsbreed) vanaf de accommodatie: Ostuni 1 km, Brindisi 19 km, Ceglie Messapica 27 km, Cisternino 37 km, Martina Franca en Locorotondo 38 km, Zoosafari van Fasano 38 km, Lecce 57 km, Alberobello 47 km, Monopoli 48 km, Polignano a Mare 57 km.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Massage
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Golf
Kajak
Optionele golfprivileges
Tennis
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 90 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Monolocale vista giardino-Studio-Balcony-Private Bathroom
Ostuni
Monolocale vista giardino-Studio-Balcony-Private Bathroom
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT074012A100021882, BR074012014S0011386
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Ostuni. Geniet van de prachtige natuur bij Torre Canne strand en Riserva Naturale Statale Torre Guaceto. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro Culturale la Luna nel Pozzo en Botanische Tuinen van Pomona. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Ostuni
Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Ostuni - 3 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 31 min. rijden
Restaurants
Burro Cafè
8 min. wandelen
Bar Kennedy
12 min. wandelen
Sapori d'eccellenza
11 min. wandelen
Impasto Napoletano
7 min. wandelen
Bianc’Ostuni
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km.?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km.?
Dit vakantiehuis sportieve dit vakantiehuis ligt in het centrum van Ostuni, op 10 minuten wandelen van Valle d'Itria, L'Ulivo Che Canta en Chiesa di San Francesco. Ook Piazza della Liberta en Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rea C504. Pool, massages, restaurant, cocktail bar. For families, beach at 7km.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ANNE S.
6 aug 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Très bien situé
Emplacement très agréable en revanche kitchenette vraiment équipée au minimum un peu juste pour déjeuner et diner