Gehele woning
’t Zandhuis - vintage stay with garden in Ostend
Dit vakantiehuis in Oostende is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor ’t Zandhuis - vintage stay with garden in Ostend





Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamers350 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Penthouse in Blankenberge near the Beach
Penthouse in Blankenberge near the Beach
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 84 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
6902242bd7eb82001120b116
Over deze buurt

Oostende, Flanders
In de buurt
Strand van Oostende4 min. rijden - 2.1 km- Villa Aqua16 min. wandelen - 1.4 km
- De Mercator3 min. rijden - 1.6 km
- Strand Mariakerke4 min. rijden - 2.6 km
- Casino Kursaal5 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Station Oostende - 8 min. rijden
- Tramhalte Oostende Ravelingen - 8 min. rijden
- Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 8 min. rijden
Restaurants
- McDonald's13 min. wandelen
- Cafe 't Centrum9 min. wandelen
- Nieuw Stene16 min. wandelen
- 't Steentje15 min. wandelen
- Jeugdhuis De Wasserette6 min. wandelen








