Yumeji Mansion ligt in Minami, een wijk in Osaka. Bewonder de natuur bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70, terwijl Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een waterkoker en een rijstkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een aparte badkuip en douche en een flatscreentelevisie.
Yumeji Mansion heeft 6 kamers met een rijstkoker en pantoffels. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een toilet met elektronische bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 7 kinderen van 3 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Yumeji Mansion Osaka
Yumeji Mansion Apartment
Yumeji Mansion Apartment Osaka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Yumeji Mansion?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Yumeji Mansion inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Yumeji Mansion uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Yumeji Mansion?
Dit appartement ligt in Minami, op 10 minuten wandelen van Nipponbashi, Tsutenkaku Tower en Kuromon Ichiba-markt. Ook Dotonbori en Namba Grand Kagetsu-theater liggen op een kwartiertje wandelen. Station Ebisucho ligt op 7 minuten wandelen en naar Treinstation Namba (Nankai) is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Yumeji Mansion
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
21 mrt 2020
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
地方寬敞,設施完善。
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Location is great, within walking distance to subway station. There are simple cooking utensils and kitchen appliances for simple cooking or reheat too. There is coin laundry right next to the mansion, it’s very convenient. Owner is very responsive in replying to our queries too.
The only downside is, maybe due to water saving, there was water disruption after using it for a while. Water was paused when we were showering.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 okt 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 okt 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten