Geheel appartement
Smoking Deluxe Twin52 sqm room only / Osaka Ōsaka
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Kasteel van Osaka.
Fotogalerie voor Smoking Deluxe Twin52 sqm room only / Osaka Ōsaka





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 252 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Bijou Suites AI PREMIUM
Bijou Suites AI PREMIUM
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 11 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
87129
Smoking Deluxe Twin52 sqm Room Only / Osaka Osaka Osaka
Smoking Deluxe Twin52 sqm Room Only / Osaka Osaka Apartment
Over deze buurt

Osaka, Osaka
In de buurt
Park van kasteel Osaka7 min. wandelen - 0.6 km
Geschiedenismuseum van Osaka8 min. wandelen - 0.7 km
Kasteel van Osaka15 min. wandelen - 1.3 km
Dotonbori2 min. rijden - 2.0 km
Stadion Osaka-jō6 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Tanimachi 4-chome - 7 min. wandelen
- Station Tenmabashi - 10 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 26 min. rijden
Restaurants
- MOTO COFFEE 内本町店1 min. wandelen
- 炭寅2 min. wandelen
- 森のらくだ1 min. wandelen
- BEATO2 min. wandelen
- カレーショップ ダール 谷町店1 min. wandelen








