Hostel Taichi-House ligt in Higashinari, een wijk in Osaka. Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Dotonbori en Kuromon Ichiba-markt. Ga naar Stadion Osaka-jō om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Universal Studios Japan™, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Vlak bij Park van kasteel Osaka biedt Hostel Taichi-House alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie, een lift en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hostel Taichi-House hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gemeenschappelijke badkamer
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.00 uur en 10.30 uur, en van maandag t/m zondag tussen 16.00 uur en 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hostel Taichi-House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hostel Taichi-House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hostel Taichi-House?
Dit hostel ligt in Higashinari, op 1,6 km van Korea-Stad en op 5 km afstand van Dotonbori en Kasteel van Osaka. Nipponbashi ligt op 4,6 km. Station Shin-Fukae ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Imazato is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hostel Taichi-House
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
30 apr 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It's a really well designed Hostel with very nice, cosy feeling, very clean, very new facilities, in a pleasant area and we really appreciated the staff and owner who were so nice to us - even inviting us to a New Year Party! We extended our stay an extra two days after arriving because it was a great spot for us to make day trips to Nara and Kyoto too! We'll come back. It was perfect for the father son trip we made around Japan.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer