Nonsmoking single room For business trips and te / Hirakata Ōsaka
Hotel met gratis ontbijt in Hirakata
Fotogalerie voor Nonsmoking single room For business trips and te / Hirakata Ōsaka





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Misschien vind je dit ook leuk

MONday Apart Premium KYOTO Station
Shimogyo
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 550 beoordelingen
De prijs is € 66
19 feb - 20 feb
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Hirakata, Ōsaka
In de buurt
Fushimi Inari Shrine30 min. rijden - 21.6 km
Markt van Nishiki35 min. rijden - 23.0 km
Universal Studios Japan™57 min. rijden - 40.8 km- Winkelcentrum Kuzuha3 min. wandelen - 0.3 km
- Kushuonin-tempel6 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
- Station Kuzuha - 9 min. wandelen
- Metrostation Miyanosaka - 9 min. rijden
- Osaka (ITM-Itami) - 51 min. rijden
Restaurants
- エルくずは 味のれん街3 min. wandelen
- どうとんぼり神座9 min. wandelen
- Starbucks2 min. wandelen
- Starbucks7 min. wandelen
- 餃子の王将 楠葉店2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nonsmoking single room For business trips and te / Hirakata Ōsaka
Gelijkaardige accommodaties

OMO Kansai Airport by Hoshino Resorts
OMO Kansai Airport by Hoshino Resorts
- Gratis luchthavenshuttle
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 2.150 beoordelingen
De prijs is € 57
19 feb - 20 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
680313

















