Hôtel Terminus ligt vlak bij een treinstation en in de bergen in Orsières. Bezoek culturele hoogtepunten Musée et Chiens du Saint Bernard en Théâtre du Casino de Saxon. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Moulin du Valsorey en Amphitheatre. Jardin Botanique Alpin Flore-Alpe en Fondation Pierre Gianadda zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sleeën of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Orsières
25 Route de la Gare, Orsieres, VS, 1937
In de buurt
Châble-Verbier
16 min. rijden - 11.8 km
Moay
16 min. rijden - 11.8 km
Hatay
16 min. rijden - 11.8 km
Skilift Lorette
15 min. rijden - 12.2 km
Moulin du Valsorey
17 min. rijden - 14.3 km
Lokaal vervoer
Station Orsières - 1 min. wandelen
Gondelbaanstation Verbier TV - 20 min. rijden
Sion (SIR) - 35 min. rijden
Restaurants
Koti
11 min. rijden
Le Cabanon
10 min. rijden
Relais De L'arpette
13 min. rijden
Terminus
1 min. wandelen
Raclett'House
15 min. rijden
Over deze accommodatie
Hôtel Terminus
Hotel in de bergen
Bij Hôtel Terminus zijn er de volgende voorzieningen: een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een koffiebar/café. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met vervoer van/naar de skipistes, voorrang voor de skilift en voorrang voor de skipistes. Het plaatselijke café met Franse gerechten, Quai de l'Ours, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van een kindermenu. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, gratis kranten en een cadeauwinkel
Een feestzaal, een vergaderruimte en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Terminus hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, donsdekens en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Skishuttle (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Privépicknicks
Restaurants ter plaatse
Quai de l'Ours
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Mountainbiken
Ski-opslag
Skilessen
Skiliftprivileges
Skipassen
Touwenparcours
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Kinderspelletjes
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
32 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
In de bergen
Terras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
2 gebouwen
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1910
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Extra bed (toeslag)
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 35.00 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 60.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 35.00 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: CHF 60.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Terminus?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 35.00 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Terminus?
Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij Hôtel Terminus van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 150, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Terminus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Terminus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hôtel Terminus?
Dit hotel in Orsières ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 10 km afstand van Moay en La Côt. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sneeuwschoenwandelen. Ook Skilift van La Breya en Hatay liggen op 15 km afstand. Station Orsières ligt op maar 1 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Terminus
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 70 van 101 beoordelingen
10 - Uitstekend
70
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 101 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 101 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 101 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 101 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
9 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer nette kamers, wel geen lift. Klassiek hotel met charme gerund door jong team, uitstekend restaurant zij het wat prijzig, zeker de moeite. Gelegen aan voet Grand Saint Bernard, niet ver van top ski oorden €€€€
Paul
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brett
13 jan 2026
Positief: Netheid
Short distance to ski slopes, small beautiful town! Staff were very friendly and helpful.
Brett
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Malcolm
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marvelous restaurant
Malcolm
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Margaret
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was one of the most comfortable beds along the TMB, and the staff was friendly and helpful.
Margaret
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff with local mountain conditions for trails
Mark
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fiona
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Location
Great location. The 4pm check in time is tough if you arrive early but they looked after my bags.
Fiona
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Keith
5 mei 2025
Good place to stay with good bedrooms and shower
Pleasant place with a restaurant onsite. Friendly and pleasant staff. Good bed and bathroom
Keith
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tina
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel terminus was great! Staff was super friendly and the restaurant had amazing food! Highly recommend!
Tina
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
paul
28 mei 2023
A gem of a hotel
paul
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
14 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This place was lovely. They were flexible and helpful with check-in and other accommodations, as were traveling on a hectic schedule. The room was nice and very clean, and had an incredible view of the mountains!
Jason
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place between Zermatt and Chamonix! Comfortable and clean rooms
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
simone
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super petit déjeuner, avec des bons produits (fromage et jambon de qualité) 👍
simone
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lili
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect
Lili
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
28 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We loved it!
Great hotel with a fantastic team of staff who give the hotel and bar/restaurant a super friendly and vibrant atmosphere. The room was immaculate.
We loved every minute of our 3 night stay.
Robert
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Philippe
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Old building but clean modern rooms.
Philippe
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are comfortable and clean. One minute walk to an easy train then cable car ride to Verbier. The restaurant is next level (foodies will be impressed) and the staff are some of the nicest people I’ve met.
Alexander
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Renato
28 aug 2025
Negatief: Netheid
Disappointing: poar breakfast, plenty of flies, staff often busy elsewhere,
Renato
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tapio
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siisti huone alppikylässä. Vastaanotto oli illallakin vielä iloinen ja näytti paikat. Huoneessani oli mukavasti jääkaappi, mukava sänky ja pöytä. Olisin viihtynyt pidempäänkin.
Tapio
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
très bien
Mario
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shira
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great snd clean
Shira
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christophe
20 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Une valeur sure ! Prix très correct vu le confort et le restaurant est génial ! On y mange très bien et le service est de qualité !
Christophe
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Had a great stay.Excellent staff. Rooms were very comfortable for a family of 4. Dinner at hotel restaurant was very good.Ordered 3 different dishes and all were delicious. Supermarket next door if anything extra required.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
3 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
kleine Auswahl an Abendessen
Martin
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thierry
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un vrai nid douillet dans un village typique
Chambre spacieuse et très calme, literie excellente.
Service familier absolument au top et super sympa.
Le petit déjeuner n’est pas incroyable mais le nécessaire y est, le restaurant est quant à lui excellent. Je recommande la demi-pension qui est variée et délicieuse.
Thierry
11 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mirjana
1 jul 2025
Positief: Netheid
We had a very tasty dinner when we arrived, the food was excellent and the staff were very friendly and welcoming.
The only downside was the number of flies in the restaurant, which were quite bothersome. I’d suggest looking into a solution for that, as it took away from an otherwise good experience.