Gehele woning

Ventura Cove Holiday Home

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Ventura Cove Holiday Home

Villa | Exterieur
Villa | 3 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed
Villa | Woonkamer | Flatscreentelevisie
Villa | Woonkamer | Flatscreentelevisie
Villa | Woonkamer | Flatscreentelevisie

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ventura Cove Holiday Home

  • Cottage in Ventura
  • Ventura Cove Holiday Home biedt onder andere een spelletjesruimte en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze cottage zijn:
    • Een buitenzwembad
    • Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ventura Cove Holiday Home bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • 2 badkamers met badkuipen of douches
    • Veranda's, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Barbecue
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Dingen om te doen

  • Spelletjesruimte
  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Omheinde wijk

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie dien je uiterlijk 5 dagen vóór het inchecken de aanvullende voorwaarden en bepalingen te lezen en ondertekenen.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Ventura, een wijk in Orlando. Winkelcentrum Florida en Orlando International Premium Outlets zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Universal Epic Universe en Universal CityWalk™. Universal Orlando Resort™ en The Wizarding World of Harry Potter™ mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Orlando
Meer cottages in Orlando
Kaart
3708 Ventura Cove Dr., Orlando, FL, 32822

In de buurt

  • Een levendig pretpark met kleurrijke gebouwen, een grote Spider-Man muurschildering en een reuzenrad.
    Universal Orlando Resort™
    29 min. rijden - 29.2 km
  • Een grote blauwe wereldbol met de naam 'UNIVERSAL' in gouden letters.
    Universal Studios Florida™
    30 min. rijden - 29.5 km
  • Een brug over een turquoise waterpartij, met een gebouw waarop
    Disney Springs™
    37 min. rijden - 37.4 km
  • Een groot kasteel met meerdere spitsen en torentjes, omringd door een menigte mensen.
    Walt Disney World® Resort
    39 min. rijden - 38.4 km
  • Ventura Country Club
    1 min. wandelen - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Church Street - 13 min. rijden
  • Station Orlando - 18 min. rijden
  • Orlando International Airport (MCO) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Wawa
    5 min. rijden
  • Starbucks
    6 min. rijden
  • High Tide Harry's
    4 min. rijden
  • Burger King
    6 min. rijden
  • 7-Eleven
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Ventura Cove Holiday Home over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Ventura Cove Holiday Home?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Ventura Cove Holiday Home inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Ventura Cove Holiday Home uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ventura Cove Holiday Home?

Deze cottage ligt in Ventura, op 15 km afstand van Rio Pinar Country Club, Amway Center en East Orlando Shopping Center. Ook Festival Park en Orlando Regional Medical Center liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Ventura Cove Holiday Home