Gehele flat

Classic Disney themed condo on ground floor

Fotogalerie voor Classic Disney themed condo on ground floor

Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en televisie. Er is een keukenhoek met een eettafel en stoelen.
Een moderne keuken met een vaatwasser, fornuis, magnetron, en een klok aan de muur.
Een zwembadgedeelte met ligbedden en parasols, een gebouw met een pannendak en palmbomen.
Een modern interieur met een houten eettafel, een hanglamp en een gang die naar een andere kamer leidt.
Een woonkamer met een bank, fauteuil, salontafel, televisie, plafondventilator en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

3 slaapkamers2 badkamers112 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Classic Disney themed condo on ground floor

  • The Neighborhood:

    Escape to Bahama Bay Resort & Spa, a tropical oasis on the shores of Lake Davenport 🌴 Enjoy a sandy beach, fishing dock, and beautiful walking trails surrounded by lush greenery. The resort features multiple heated pools, hot tubs, a splash area for kids, playground, and sports courts—perfect for relaxing or staying active.

    Just 10 miles from Disney, and close to Universal, SeaWorld, and Legoland, you’ll be minutes from all the action while having a peaceful place to come home to. With plenty of dining, shopping, and entertainment nearby, it’s the ideal spot for a fun and memorable Orlando getaway for all ages ✨

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Kantoor

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Optionele golfprivileges
  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Unitgrootte: 112 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Terms and Coditions Bookings must be accompanied by the necessary booking deposit of $250.00. The balance must be paid in full at least 6 weeks pr...

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Bahama Bay, een wijk in Four Corners, en ligt nabij pretparken. Oude stad en Disney Springs™ zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Walt Disney World® Resort en Disney's Animal Kingdom® Theme Park. Reis je met kinderen? Mis dan Disney's Hollywood Studios® niet of ga naar ESPN Wide World of Sports om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Davenport
Meer flats in Orlando
Kaart
Davenport, FL

In de buurt

  • Een groot kasteel met meerdere spitsen en torentjes, omringd door een menigte mensen.
    Walt Disney World® Resort
    12 min. rijden - 12.4 km
  • Een berg met een kabelbaan, een meer en bomen.
    Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    17 min. rijden - 15.4 km
  • Northeast Regional Park
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Lake Davenport
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • beach near Bahama Bay
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Kissimmee Station - 32 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 32 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • 7-Eleven
    3 min. rijden
  • Twistee Treat Berry Town
    4 min. rijden
  • Dutch Bros Coffee
    3 min. rijden
  • Circle K
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Classic Disney themed condo on ground floor over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Classic Disney themed condo on ground floor?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Classic Disney themed condo on ground floor inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Classic Disney themed condo on ground floor uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Classic Disney themed condo on ground floor?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Four Corners bevindt zich in Bahama Bay, op 3 km afstand van Lake Davenport en Four Corners FC. Ook Northeast Regional Park en Highland Reserve Golf Club liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Classic Disney themed condo on ground floor

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Danielle W.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place for families !!
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Melinda B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

One week of Sun

It is hard to make a decision when deciding where to stay. There is really a lot of options but this place was great. To start the resort itself has many pools. I actually brought my 83 year old mother and this location was great where we could walk to 2 of the pools. The house itself is very updated and clean. It has new flooring, a great walk-in shower and the decor was updated well. This was on the 1st floor and did not have a musty smell like most first floor places.
7 nachten verbleven in april 2025