Gehele woning

Championsgate Pool Home Near Disney Parks

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Championsgate Pool Home Near Disney Parks

Een eetruimte met een donkere tafel, comfortabele stoelen, een vaas met bloemen en een moderne kroonluchter.
Een moderne keuken met donkere kastjes, roestvrijstalen apparatuur, een centraal eiland met barkrukken en een wit aanrecht.
Een hotelkamer met twee eenpersoonsbedden, een bureau en een televisie.
Een zwembad met een overdekte patio, een deur naar een overdekt terras, en een waterslang aan de muur.
Een overdekt terras met twee stoelen en een kleine tafel, met uitzicht op een zwembad en een gazon.

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Championsgate Pool Home Near Disney Parks

  • Villa vlak bij ChampionsGate Golf Club
  • Een terras, een tuin en een speeltuin verwelkomen je bij Championsgate Pool Home Near Disney Parks. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een spelletjesruimte en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen van deze villa zijn:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een 24-uurs receptie, rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Championsgate Pool Home Near Disney Parks bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde terrassen en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 3 badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Smart-tv's met kabelzenders
    • Aparte zitruimtes en gratis kinderbedden

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Speelplaats

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 3 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Smart-tv met kabelzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Gemeubileerd terras
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Werkplekken

  • Businesscentrum

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de buitenwijken

Dingen om te doen

  • Spelletjesruimte

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

deze villa bevindt zich in Champions Gate, een wijk in Four Corners, en ligt in de buitenwijken. ChampionsGate Golf Club en Reunion Resort Golf Course zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij Oude stad en Walt Disney World® Resort. Ga naar ESPN Wide World of Sports om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Disney's Animal Kingdom® Theme Park, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Davenport
Meer villa's in Orlando
Kaart
1564 Sandbagger Dr, Davenport, FL, 33896

In de buurt

  • ChampionsGate Golf Club
    4 min. rijden - 4.4 km
  • Posner Village
    6 min. rijden - 6.1 km
  • Highland Reserve Golf Club
    6 min. rijden - 7.2 km
  • Northeast Regional Park
    6 min. rijden - 9.6 km
  • Reunion Resort Golf Course
    7 min. rijden - 8.0 km

Lokaal vervoer

  • Kissimmee Station - 26 min. rijden
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    9 min. rijden
  • Chick-Fil-A
    5 min. rijden
  • McDonald's
    6 min. rijden
  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Love's Travel Stop
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Championsgate Pool Home Near Disney Parks over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Championsgate Pool Home Near Disney Parks?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Championsgate Pool Home Near Disney Parks inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Championsgate Pool Home Near Disney Parks uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Championsgate Pool Home Near Disney Parks?

Deze villa ligt in Champions Gate, op 5 km van ChampionsGate Golf Club en op 10 km afstand van Highland Reserve Golf Club en Posner Village. Ook USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum en Reunion Resort Golf Course liggen op 10 km afstand.