Hotel Carnival ligt in Oradea. Bezoek culturele hoogtepunten Katholiek bisschopspaleis (museum) en Ady Endre Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kanunniken Gang en Barokke Paleis. Aquapark Nymphaea en Oradea Zoo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oradea
Republicii 55 A, Oradea, Oradea, 410167, Romania, Oradea, Bihor County
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Carnival?
Dit hotel in Oradea ligt op 10 minuten wandelen van Kanunniken Gang, Rooms-katholieke Basiliek en Rooms-Katholieke Kathedraal. Ook Barokke Paleis en Katholiek bisschopspaleis (museum) liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Biserica Emanuel ligt op 29 minuten wandelen en naar Station Oradea is het 7 minuten wandelen.