Onomichi Royal Hotel ligt in Onomichi in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Setonaikai Nationaal park en Senkoji Park. Daarnaast kun je ook Literatuurmuseum van Onomichi en Filmmuseum van Onomichi bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Mihara Performing Arts Center en Miroku no sato zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Onomichi
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: JPY 1.813 per persoon
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Sumiyoshi
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
178 vierkante meter aan conferentieruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
3 treden naar de ingang
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (79 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning
Elke dag gratis kranten
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer JPY 1813 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Onomichi Royal Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Onomichi Royal Hotel?
Vandaag, 29 jul. 2026, kost een verblijf bij Onomichi Royal Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 23 aug. 2026 min. € 50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Onomichi Royal Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Onomichi Royal Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Onomichi Royal Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Onomichi, op 5 minuten wandelen van Literatuurmuseum van Onomichi, Stadhuis van Onomichi en Filmmuseum van Onomichi. Ook Senkoji Park en Tenneiji-tempel liggen op 10 minuten wandelen. Station Onomichi ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Onomichi Royal Hotel
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,6
Locatie
7,6
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 212 beoordelingen
10 - Uitstekend
57
Gastenscore: 8 - Goed. 79 van 212 beoordelingen
8 - Goed
79
Gastenscore: 6 - Redelijk. 46 van 212 beoordelingen
6 - Redelijk
46
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 212 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 212 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naoko
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast is excellent.
Naoko
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
France
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Les repas étaient excellent!
France
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernardo
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A 1 km de la estación del tren pero como 300 metros de la estación del teleférico al templo de la montaña
La cama y la vista a la bahia estuvieron excelentes.
El desayuno estuvo bueno también, totalmente recomendable para una noche
Bernardo
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adrian
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely room, friendly and helpful staff, and a beautiful view!
Adrian
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kristine
1 apr 2026
Kedelig morgenmad eller var alt godt.
Kristine
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yoshihiro
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客室はきれいで、リラックス出来ました。
Yoshihiro
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
hiroyuki
30 okt 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
オーシャンビュー。立地場所が色々な見学地から近く、行きやすい。朝食は地元の食材で美味すぎる。
hiroyuki
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
TAIKI
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地よく観光がしやすかったです♪
有難う御座いました。
MINORU
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reuben
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy to check in. Super friendly. On site good restaurant. Room has sofa, fridge and hot water to shower
Reuben
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view was amazing, staff was great. We really wnjoyed the lou ge for guests and also used the laundry area. Room had everything we needed and more. Definetely recommend this location.
Jose
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Janet M
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Friendly and efficient staff. Great location, view and parking. Comfortable beds and pillows but very little luggage space.
Janet M
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mizuki
26 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
海の駅が目の前で最高
Mizuki
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hidemi
20 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very helpful and friendly staff.
Mr Gino
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ken
22 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Decent size for a Japanese bathroom. Staff was great, limited English but it was enough considering most of the town has very little English spoken. Everything was clean, I would definitely stay again
Ken
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
wataru
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet, comfortable sleep after two days of cycling. Being close to Senkoji Park is a bonus. Plenty of nearby restaurants and friendly staff made my stay even more relaxing.