Log Cabin Recommended for groups Log Cabin Stay / Iruma-gun Saitama
Hotel in Ogose
Fotogalerie voor Log Cabin Recommended for groups Log Cabin Stay / Iruma-gun Saitama





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 54
19 feb - 20 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Iruma-gun, Saitama
In de buurt
Yokota-luchtmachtbasis56 min. rijden - 32.7 km- Shoboji-tempel5 min. rijden - 2.4 km
- Belluna Dome55 min. rijden - 29.0 km
Lokaal vervoer
- Minami-Yorii Station - 22 min. rijden
Restaurants
- ジャンクガレッジ20 min. wandelen
- 大海軒毛呂山店3 min. rijden
- Tully's Coffee3 min. rijden
- 山田うどん食堂3 min. rijden
- 埼玉医科大学病院 レストラン フォンテーヌ4 min. rijden
Over deze accommodatie
Log Cabin Recommended for groups Log Cabin Stay / Iruma-gun Saitama
Gelijkaardige accommodaties

Solana Kujyukuri
Solana Kujyukuri
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 13 beoordelingen
De prijs is € 76
23 feb - 24 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Hotel
143502
Hotel Ogose
Hotel Hotel Ogose








