Gehele woning

2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj

Fotogalerie voor 2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj

Een kamer met een houten deur, een raam en een klein bankje.
Een knus vertrek met houten vloeren, een eettafel met stoelen, een leren bank en grote ramen met uitzicht op groen.
Een slaapkamer met een houten plafond, een bed met witte beddengoed, een raam met gordijnen en een wandlamp.
Een klein, tweelaags blokhut met een rood dak en zwarte bekleding, omgeven door weelderige begroeiing en bomen.
Een moderne keuken met witte kastjes, een inbouwoven, een raam met uitzicht, hanglampen en een koffiezetapparaat.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj

  • Geniet van een ontspannen vakantie in dit gezellige houten huis vlak bij de kust.



    Stap binnen en ontspan in de gezellige woonkamer met grote ramen die veel natuurlijk licht binnenlaten en een prachtig uitzicht op het platteland bieden. Maak het jezelf gemakkelijk op de gezellige zithoek of geniet samen van maaltijden aan de eettafel. De lichte keuken biedt je volop mogelijkheden om heerlijke maaltijden te bereiden, van een snel ontbijt tot een uitgebreid diner.



    Breng zonnige uren door in de ruime, goed onderhouden tuin. Ontbijt buiten of sluit de dag gezellig af op het terras. Gebruik het grote grasveld voor spelletjes, ontspanning of een picknick onder de bomen. Het pand is omgeven door groen en biedt een aangename, privésfeer.



    Ontdek de charmante omgeving bij Ebbeløkke Strand. Maak wandelingen, zwem in zee of verzamel schelpen. Verken de nabijgelegen kustplaatsjes met hun kleine cafés en winkels of maak uitstapjes naar het binnenland om het landschap en de cultuur te leren kennen. Fiets- en wandeltochten door het schilderachtige landschap behoren ook tot de mogelijkheden.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektr. en verwarming excl.

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Optioneel:

    - Reinigingsset: 13.00 EUR/Per verblijf

    - Kinderstoel: 16.00 EUR/Per week

    - Kinderbed: 16.00 EUR/Per week

    - Linnengoed/handdoek: 16.00 EUR/Per verblijf



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 112.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.50 EUR/Per kWh

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Nykobing Sjaelland. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Gudmindrup en Lumsaas Sønderstrand. Daarnaast kun je ook Galleri Strandgaarden en Galleri Havehuset bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Berit Othman Atelier en Ulkerup Landsby zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nykobing Sjaelland
Meer vakantiehuizen in Nykobing Sjaelland
Kaart
Nykøbing Sj

In de buurt

  • beach near Fællesskovvej
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • beach near Overby Lyng
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Strand van Gudmindrup Lyng
    14 min. rijden - 13.8 km
  • Dragsholm Kasteel
    32 min. rijden - 39.9 km
  • Sagnlandet
    58 min. rijden - 80.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Højby Sj. - 13 min. rijden
  • Kopenhagen (RKE-Roskilde) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Odden Fisk
    9 min. rijden
  • Haveje
    11 min. rijden
  • Cafe Tunen
    9 min. rijden
  • Højby Pizza
    11 min. rijden
  • cafe noova
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom gorgeous home in Nykøbing Sj?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Nykobing Sjaelland ligt op 4,1 km van Lumsaas Kirke en op 4,5 km van Strand van Gudmindrup. Ook Odden Kirke en Galleri Strandgaarden liggen op 10 km afstand.