Geheel appartement

Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking

Fotogalerie voor Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking

Een balkon met uitzicht op een bebost berglandschap in de herfst.
Exterieur
Een gezellig chalet met een eettafel, stoelen, een bank en een keukenhoek.
Een slaapkamer met een houten kledingkast, een bed en een klein nachtkastje.
Exterieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking

  • Appartement TARTARE. BALCONS CHARVIN 3 - ingang A. 3 kamers, 8 personen, 42 m², 1e verdieping, balkon op het zuiden, uitzicht op de Mont Charvin en de vallei. * BEDDEN: 1 kamer met 1 bed 2 plaatsen (140) + 2 stapelbedden 1 plaats (2x90), 1 kamer met 1 tweepersoonsbed (140) + kinderbed, slaapnis met 2 stapelbedden 1 plaats (2x90). Beddengoed voorzien van dekbedden. * KEUKEN open voor woonkamer: 4 keramische kookplaten, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast. WASMACHINE / DROGER. * WOONKAMER met flatscreen-tv + dvd, niet-converteerbare bank. * BADKAMER met douche, wastafel. Afzonderlijk toilet. * Skikluis. PRIVÉ BEDEKT PARKEREN. * Dieren toegelaten. Niet-rokers verblijf. ONZE MENING: Appartement volledig gerenoveerd in 2012. Prachtige bergstijldecoratie. Luxe service. Voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Extra diensten: - Schoonmaakservice einde verblijf: CATEGORIE D, - Linnenverhuur, - Reservering met korting op uw skipassen, - Kinderbed en kinderstoel, kinderwagen te huur (op aanvraag en afhankelijk van beschikbaarheid).

    De residentie Les Balcons du Charvin, bestaande uit 4 gebouwen, ligt in het dorp, op 400 meter van winkels en uitgaansgelegenheden en op 600 meter van de hellingen van Espace Diamant en de skischool. In de winter passeert een skiër-shuttle (shuttle Crest Voland-NDB) 100 meter op de tennisbaan (signaal naar de bestuurder). Het dorp Notre Dame de Bellecombe is ideaal gelegen in het hart van Espace Diamant. Met zijn 192 km pistes en zijn 6 verbonden dorpen (Notre Dame de Bellecombe, Flumet, Praz sur Arly, Crest-Voland / Cohennoz, Les Saisies, Hauteluce), zal iedereen zijn geluk vinden om ten volle van zijn vakantie te genieten. Het dorpscentrum van Notre Dame de Bellecombe, of NDB 1150, is de bevoorrechte plek om alles bij de hand te hebben: winkels, entertainment, skipistes. De charme, authenticiteit en vriendelijkheid van dit dorpsresort zullen u verleiden. In de zomer bent u niet alleen op 100 meter van de tennis- en kinderspeelplaats, maar ook in de buurt van vele paden voor aangename wandelingen of mountainbiketochten. De stoeltjeslift van Mont Rond, 2 dagen per week geopend, geeft u eenvoudig toegang tot de mooiste panorama's op de Mont Blanc. Het water van Flumet en de recreatiebasis zijn slechts 4 km. Het kleine pluspunt: rustige omgeving dicht bij alle voorzieningen.
    Toeristenbelasting ter plaatse te betalen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Notre-Dame-de-Bellecombe. Wintersportplaats La Clusaz en Wintersportplaats Megève zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Reis je met kinderen? Overweeg dan IJsbaan van Megève en Palais des Sports. Bekijk onze reisgids voor Notre-Dame-de-Bellecombe
Meer appartementen in Notre-Dame-de-Bellecombe
Kaart
Notre-Dame-de-Bellecombe, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Quarts Skilift
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Réguet Skilift
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Terret Skilift
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Biolles
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Reguet
    9 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station La Bâthie - 30 min. rijden
  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 115 min. rijden

Restaurants

  • La Montagnette
    13 min. rijden
  • Le Val D'arly
    5 min. rijden
  • Le Shamrock
    5 min. rijden
  • Downhill
    5 min. rijden
  • Bergerie De La Palette
    20 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Calm apartment, 6-8 people, pets allowed, covered parking?

Dit appartement gezinsvriendelijke appartement in Notre-Dame-de-Bellecombe ligt op 5 km afstand van Planay-skilift, Skilift van Mont Rond en Evettes-skilift. Skilift van Cernix ligt op 4,7 km.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch