Gehele woning

Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

Een tweelaags huis met een zwembad, omringd door een omheind erf en bomen.
Een moderne keuken met een eethoek, houten balken en lichtblauwe kastjes.
Een mosterdkleurige fauteuil in een kamer met uitzicht op een zwembad door een schuifdeur van glas.
Een moderne keuken met lichte houten kastjes, een centraal eiland en een eethoek met een tafel gedekt voor twee personen.
Een woonkamer met een bank, fauteuil, open haard en uitzicht op een zwembad door grote ramen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 479
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

  • Gelegen in Norden biedt dit vakantiehuis 85 m² comfortabele ruimte voor maximaal 4 gasten. Jullie beschikken over 2 slaapkamers en 1 badkamer, een woonkamer en een goed uitgeruste keuken met inductiekookplaat, grote Amerikaanse koelkast, vaatwasser, oven en dubbele spoelbak. Er is Wi-Fi, televisie, wasmachine en zelf inchecken voor extra gemak. Het interieur heeft eiken parket, modern meubilair en een gezellige open haard met gaskachel.



    Buiten genieten jullie van een privé tuin van circa 2000 m² met vrij uitzicht over velden en weiden. Het grote houten terras is ingericht met loungeset, eettafel, 2 ligstoelen, strandstoel, hangmat en schommelbank. Jullie privé verwarmd zwembad is beschikbaar van mei tot oktober. Voor buiten eten is er een gasbarbecue.



    Er zijn 2 gedeelde parkeerplaatsen op het terrein. Huisdieren zijn niet toegestaan en feesten of evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.



    Het huis ligt direct achter de dijk, op ongeveer 900 meter van de Noordzee. Een luchthaven ligt op slechts 3 km afstand, handig voor dagtochten naar nabijgelegen eilanden. Golfliefhebbers kunnen terecht op de 18-holes golfbaan op 6 km afstand. De verhuurders wonen op het terrein, maar niet in het geboekte huis.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Norden. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oud stadhuis en Slot Lütetsburg. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Rätsel-Irrgarten-Norddeich en Erlebnispark-Norddeich een bezoekje brengen. Ocean Wave en Strand Dornumersiel zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Norden
Meer vakantiehuizen in Norden
Kaart
Norden

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een modderig, nat strand met voetafdrukken en een pier in de verte.
    Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer
    6 min. rijden - 3.0 km
  • Een zonsondergang boven een kustpromenade met een brug en een toren.
    Norddeich Strand
    10 min. rijden - 9.7 km
  • Auto- en speelgoedmuseum
    4 min. rijden - 3.3 km
  • Schelpen- en Slakkenmuseum
    9 min. rijden - 9.0 km
  • Seehundstation Nationalpark-Haus
    11 min. rijden - 9.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Norddeich - 7 min. rijden
  • Bremen (BRE) - 133 min. rijden

Restaurants

  • The Flying Kitchen
    7 min. rijden
  • Pizzeria Italy's
    8 min. rijden
  • Utkiek
    7 min. rijden
  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Kreta
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 479, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Ferienhaus 'Huus Ant Diek Mit Pool'' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norden ligt op 2,5 km van Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en op 2,9 km van Waddenzee. Ook Auto- en speelgoedmuseum en Naturstrand liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk