Chambre EN Colocation Nice Centre Ville
Bed & breakfast in Nice, in de buurt van Promenade des Anglais
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Chambre EN Colocation Nice Centre Ville





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Yelo Mozart Hotel Les Musiciens, Sonder by Marriott Bonvoy
Stadscentrum
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Fitnessruimte
9.0 van 10, Fantastisch, 145 beoordelingen
De prijs is € 196
inclusief belastingen en toeslagen
20 jul - 21 jul
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Nice, Alpes-Maritimes
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

B OT Cocon du Moulin - Old Town Promenade des Angl
B OT Cocon du Moulin - Old Town Promenade des Angl
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
De prijs is € 202
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Chambre EN Colocation Nice Centre Ville
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
16 externe beoordelingen