Gehele woning·Particuliere eigenaar
Self catering Barranco de la Salud for 4 people
Deze cottage in Nevada is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Self catering Barranco de la Salud for 4 people





Beoordelingen
7,8 op 10 –
Goed
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Self catering Barranco de la Salud for 4 people
Self catering Barranco de la Salud for 4 people
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
7.8 van 10, Goed, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Nevada, Granada
In de buurt
- Iglesida del Santo Cristo de la Columna19 min. wandelen - 1.7 km
- Bodegas mil3002 min. rijden - 1.5 km
- Puerto de la Ragua2 min. rijden - 1.8 km
- Cuevas de Guadix40 min. rijden - 51.2 km
- Golf Almerimar54 min. rijden - 63.1 km
Restaurants
- 4 y 1022 min. rijden
- Nuño14 min. rijden
- Pub Arabia17 min. rijden
- Vidaña17 min. rijden
- Bar Azahara12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Self catering Barranco de la Salud for 4 people
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







