4/10 – Matig
Fridtjof B.
















Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 30
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Checkin 16:00-20:00
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Dangerous animals not allowed.
Kinderen zijn welkom.
No events allowed
Smoking is not permitted
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.





Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Apartment Jimena Sevilla in the center of Nerja van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, op 10 minuten wandelen van Dinsdagmarkt en Balcon de Europa. Ook Paseo de los Carabineros en Playa Carabeillo liggen op 10 minuten wandelen.
