Hotel Palatia in Naxos bevindt zich bij een winkelcentrum. Verken de plaatselijke natuur bij Agios Georgios-strand en Agia Anna-strand. Ook Poort van Naxos is zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals duiken of voor een outdooractiviteit zoals het volgen van een ecotour, paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Naxos
Agios Georgios beach, Naxos, Chora, 84300
In de buurt
Poort van Naxos
7 min. wandelen - 0.6 km
Archaeologisch Museum van Naxos
8 min. wandelen - 0.8 km
Naxos Kastro
10 min. wandelen - 0.9 km
Agios Georgios-strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Portára
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Naxos (JNX-Nationale luchthaven Naxos Island) - 4 min. rijden
Restaurants
Το Ελληνικό
4 min. wandelen
Scirocco
4 min. wandelen
Naxos Bakery
5 min. wandelen
Etere
4 min. wandelen
nostimon hellas
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Palatia
Hotel vlak bij Poort van Naxos
Hotel Palatia ligt in de buurt van Agios Georgios-strand en verwent gasten met een terras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een à la carte ontbijt (toeslag), fietsverhuur en geldautomaat/bankservice
Bagageopslagruimte, parasols en rookvrije accommodatie
Strandlakens, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Palatia hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Regendouches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies van 28 inch met satellietzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Aan het vlonderpad/de promenade
Strandlakens
Strandparasols
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2002
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 28 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Geef van tevoren je aankomstgegevens door, waaronder je reisgegevens van de ferry.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 16 oktober tot 19 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 12 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 12 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 12 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1174Κ011A0917300
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Gasten jonger dan 12 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Palatia Naxos
Hotel Palatia
Palatia Naxos
Palatia
Palatia Hotel Naxos City
Hotel Palatia Naxos, Greece
Hotel Palatia Hotel
Hotel Palatia Naxos
Hotel Palatia Hotel Naxos
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Palatia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Palatia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Palatia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Palatia?
Dit hotel in Naxos ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 1 km van Poort van Naxos.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Palatia
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 50 beoordelingen
10 - Uitstekend
41
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 50 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 50 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 50 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 50 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Alison
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff were very helpful and friendly!
Alison
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jeremy, Reedy Creek
19 sep 2025
Positief: Voorzieningen
No complaints at all , deserves a better star rating , loved the breakfast , real nice room , close to the beach and bars , Tavernas
Jeremy
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ross
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very friendly staff and very helpful.
Location perfect! We would definitely go back
Ross
11 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met familie
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Cute hotel on the beach.
Great location right in a little beach. Plenty of cafes and restaurants a stones throw away. Short walk up over a hill to the main town.
The room was basic, with a fridge and coffee making facilities. Housekeeping was impressive - our room was spotless, with fresh towels and spotless room daily.
Friends staff at the hotel. I’d recommend
Rebecca
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jessica
5 sep 2025
Jessica
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Debbie
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I absolutely loved this property! It was clean, modern, walking distance to the port and to all the great restaurants and shopping. The management was absolutely superb, helpful and kind. I arrived late night and the awesome manager was there to welcome me on-site. He even gave me a large bottle of water since it was so hot and i was sweating. Fantastic place to stay, right by the beach, and I would absolutely return on my next visit!
Debbie
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Despina
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Despina
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jan
19 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
The rooms was very clean and service was just perfect.
Jan
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Scott, Brookfield
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Steps from the beach and 5 min walk to Old Town Naxos
Scott
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Guylaine
Reisde met familie
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beach
Guylaine
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Andrew, Grays Point
Reisde met partner
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff here are genuinely helpful and pleasant, nothing is too much trouble. Clean and tidy with a very nice view of the ocean. A short walk into town for a trip through the back alleyways is a must. Buses are easy to get around in. Property is located a short 20 paces away from the beach. All-in-all a very relaxing time.
Andrew
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Monika
24 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing welcoming, friendly staff feeling like home.
Thank you!
Monika
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Laurie
20 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Laurie
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Claude
Reisde met familie
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon rapport qualité prix
Claude
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Michael
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Really nice little hotel in Naxos town. Easy access to St George beach or busses to take you to other beaches. Very friendly staff and very, very clean. This hotel reminds of some of the nicer places I stayed when I travelled around Europe in college.
Michael
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Lucy
Reisde met partner
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice location and friendly staff
Lucy
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Ashley
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is such a delight. Very clean. All of the staff were incredible and so kind. I was a woman traveling alone and felt safe. Perfect boutique hotel.
Ashley
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Asimina
Reisde met partner
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not only was the location perfect , The staff and amenities are way beyond expectations!
I don’t know how this hotel doesn’t have more stars because they were so accommodating.
The only thing is that there’s no elevator so I don’t recommend heavy luggage. Other than that the Rooms were good quality and view spectacular!
Asimina
3 nachten verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Alexandra
Reisde met partner
9 sep 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is located just off the beach, very central and has very friendly staff. The cleanliness of the room was questionable.
Alexandra
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
NATALIE
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Palatia is a lovely hotel, a few steps from the beach, beach bars and restaurants. It’s only a short walk (10 minutes) to Naxos Harbour and the town centre. The hotel is clean, secure and the staff could not be more helpful. We enjoyed our stay and recommend as a great option to enjoy Naxos.
NATALIE
11 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Amanda
Reisde met familie
26 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely little hotel
Great little hotel, staff really friendly and helpful. Great position 10mins walk from the old town so nice and quiet. Rooms spotlessly clean, good working a/c. You can hear a bit of noise such as doors opening and closing from other rooms.
Amanda
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Helen
Reisde met familie
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed our stay. Property is walking distance to all the hotspots and St George beach. Rooms are very modern and spacious. Highly recommend!
Helen
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
glo
Reisde met partner
22 aug 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect place to stay, polite staff and Manolo the owner was very welcoming! You have the beach few steps away from your suite and warm calm waters the whole day. We also enjoyed the affordable food around the beach and the town has many restaurants and shopping options!
glo
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Stephanie
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really kind staff and an amazing location. Would definitely book again!
Stephanie
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Alexandros
Reisde met partner
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I recently had the pleasure of staying at this wonderful hotel and I can't say enough about my fantastic experience. From the moment I arrived, I was greeted with warm smiles and genuine hospitality. The host was incredibly friendly and always eager to assist with any requests or questions, making me feel right at home.
The hotel itself was immaculate, with an impressive attention to cleanliness. The room was cleaned perfectly every day and everyone of the personal was super friendly. My accommodation was in one of their modern Deluxe Suites, which was not only stylishly decorated but also equipped with all the amenities one could need. The suite was a perfect blend of comfort and sophistication.
One of the standout features of this hotel is its location. It is situated right on a superb sandy beach, providing easy access to the sea. Additionally, it is only a five-minute walk to Naxos town, making it incredibly convenient for dining, shopping, and sightseeing.
Highly recommended!