Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Domos de Matanzas
Dit huisje beschikt naast houtskoolgrills over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit huisje beschikt over een privébubbelbad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kookplaat.
Dit huisje heeft 9 kamers met een privébubbelbad. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zwart zandstrand in de buurt
Zwembad/spa
Privébubbelbad
Internet
Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Minikoelkast
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Gratis brandhout
Houtskoolbarbecue
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: CLP 15.000 per accommodatie per verblijf
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CLP 15000 per accommodatie, per verblijf
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: CLP 35000 per accommodatie, per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CLP 15000 per accommodatie, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.