Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale)
Wij hebben dit appartement met veel zorg ingericht, zodat wij er zelf graag zouden verblijven. Hoogwaardig hout en natuursteen geven de kamers een warme, uitnodigende sfeer waarin jullie je direct thuis voelen. Na de entree met garderobe, een kleine zithoek en minibar komen jullie in het ruime, gecombineerde woon- en slaapgedeelte. Hier is een volledig uitgeruste keuken met eettafel en een gezellige tv-hoek. De twee ombouwbare slaapbanken bieden het comfort van een normaal tweepersoonsbed; beddengoed, handdoeken en theedoeken zijn aanwezig. De luxe badkamer is volledig uit natuursteen gebouwd en beschikt over een douche, toilet, wastafel en aangename vloerverwarming. De woonruimtes worden verwarmd met hout via een kachel. Alle ramen zijn voorzien van insectenhorren en verduisteringsgordijnen. Op verzoek stellen wij graag een reisbedje, kinderstoel of douchestoel ter beschikking.
Buiten vinden jullie een gemeubileerd terras met parasol, een parkeerplaats en stalling voor fietsen. De locatie is ideaal om te ontdekken: het Saale-fietspad ligt vlakbij en de wijngaarden van de regio Saale-Unstrut zijn op loopafstand. Het historische centrum van Naumburg met de beroemde UNESCO-werelderfgoedkathedraal, prachtig gerestaureerde straatjes en talrijke cafés is gemakkelijk te voet of per fiets bereikbaar. Goed gemarkeerde wandelroutes leiden jullie bovendien naar de kastelen van Freyburg of Bad Kösen. Wij verheugen ons erop jullie een onvergetelijk verblijf te bezorgen!
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Naumburg. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Naumburger Dom en Nietzsche Huis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Bulabana en Tierpark Bad Kösen een bezoekje brengen. Toskana-Therme en Allwetterrodelbaan zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Naumburg
Tramhalte Naumburg (Saale) Centraal Station - 5 min. rijden
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 51 min. rijden
Restaurants
Kanzlei
6 min. rijden
Konditorei & Kaffeehaus Schoppe
5 min. rijden
Taj Mahal
4 min. rijden
Carolus Magnus
6 min. rijden
Gasthof Zufriedenheit
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale)?
Vandaag, 16 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale) van één nacht voor twee volwassenen op 19 okt. 2026 min. € 274, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment for 4 People (90 m²) in Naumburg (Saale)?
Dit appartement in Naumburg ligt op 3 km afstand van Natuurpark Saale-Unstrut-Triasland, Bulabana en Naumburger Dom. Ook Marktplatz Naumburg en Nietzsche Huis liggen op 5 km afstand. Tramhalte Naumburg (Saale) Centraal Station ligt op 30 minuten wandelen en naar Centraal Station Naumburg Saale is het 29 minuten wandelen.