Geheel appartement

Villa Dolcevita by Napoliapartments

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Villa Dolcevita by Napoliapartments

Een smalle steeg met een stenen muur aan de ene kant en een rood gebouw aan de andere kant.
Een kamer met een tv op een standaard, een raam met uitzicht op de kust, een palmboom en kleurrijke bloemen.
Een moderne kamer met een groot raam, een flatscreen televisie, een eettafel met stoelen en een decoratieve bladvormige sculptuur.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en een schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een eettafel, rode banken, een televisie en een groot raam met uitzicht op bomen en de zee.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 590 m²

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Dolcevita by Napoliapartments

  • Appartement vlak bij Lungomare Caracciolo
  • Villa Dolcevita by Napoliapartments biedt onder andere een tuin. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Villa Dolcevita by Napoliapartments zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis internet.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis internet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Tuin

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 4 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2DI292UYD
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

dit appartement ligt in Posillipo, een wijk in Napels. Haven van Molo Beverello en Haven van Napels zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Via Toledo en Galleria Umberto. Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli en Edenlandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Meer appartementen in Napels
Kaart
Naples, NA

In de buurt

  • Helderblauw water met rotsen en koraalformaties.
    Palazzo Donn'Anna
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een jachthaven met veel boten afgemeerd, omringd door kleurrijke gebouwen en een heuvel op de achtergrond.
    Lungomare Caracciolo
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Villa Doria d'Angri
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Haven van Mergellina
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Amerikaans Consulaat-generaal in Napels
    6 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Arco Mirelli - Repubblica - 3 min. rijden
  • Station Campi Flegrei - 6 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 77 min. rijden

Restaurants

  • Palazzo Petrucci Ristorante
    6 min. wandelen
  • Pizzeria Totò E Peppino
    4 min. rijden
  • Moccia
    4 min. wandelen
  • Honzen Fusion Japanese
    5 min. rijden
  • Ristorante Don Salvatore
    13 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Dolcevita by Napoliapartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Dolcevita by Napoliapartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Dolcevita by Napoliapartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Dolcevita by Napoliapartments?

Dit appartement ligt in Posillipo, op 2 km afstand van Palazzo Donn'Anna en Lungomare Caracciolo. Ook Via Toledo en Piazza del Plebiscito liggen op 5 km afstand. Station Mergellina ligt op 23 minuten wandelen en naar Metrostation Arco Mirelli - Repubblica is het 28 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Villa Dolcevita by Napoliapartments