Nonsmoking 2nd or 3rd floor no designated room 3 nights or more plan No meals included / Naha Okinawa
Hotel in Naha, op 4 minuten stappen van Kokusai Dori
Fotogalerie voor Nonsmoking 2nd or 3rd floor no designated room 3 nights or more plan No meals included / Naha Okinawa





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Okinawa NaHaNa Hotel & Spa
Naha-shi
- Spa
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 2.323 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Naha, Okinawa
In de buurt
Kokusai Dori4 min. wandelen - 0.4 km
Kantoor van de Prefectuur van Okinawa9 min. wandelen - 0.8 km
Haven van Tomari11 min. wandelen - 0.9 km
Strand van Naminoue14 min. wandelen - 1.2 km
Cruiseterminal van Naha16 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Station Kenchomae - 3 min. wandelen
- Naha (OKA) - 13 min. rijden
Restaurants
- old poppy1 min. wandelen
- Colosseo 2621 min. wandelen
- 居酒屋まさら1 min. wandelen
- 永當蕎麦1 min. wandelen
- Beer Slash1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nonsmoking 2nd or 3rd floor no designated room 3 nights or more plan No meals included / Naha Okinawa
Gelijkaardige accommodaties

Naha House
Naha House
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
6.4 van 10, 17 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1203431















