Gehele woning

Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa

Fotogalerie voor Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa

Een moderne woonkamer met een houten plafond, twee bruine leren banken met bloemenkussens, een glazen salontafel en een schuifdeur van glas naar een buitenruimte.
Een ruime woonkamer met een houten plafond, een flatscreen televisie, een eettafel met stoelen en een glazen schuifdeur naar een terras.
Een modern interieur met een glazen deur die uitkomt op een terras.
Exterieur
Een eethoek met een houten plafond, witte stoelen, een houten tafel en een bank op de achtergrond.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10120 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 239
13 jul - 14 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa

  • Recommended for groups families girls parties barbecues

    Its about a 10minute drive to Kouri Island and the beach so its perfect for sightseeing

    Up to 12 people can stay
    There are 3 bedrooms so its a spacious room and can accommodate a large number of people such as family and friends
    6 double beds are installed

    We also accept BBQ use at facilities in the Suide area
    Reservations are accepted for 2 or more people
    Cafe Fsidehttpsgooglmaps3pCvhppaaXDuJqnF7

    Price 5500 yen per person
    Set contents BBQ meat set grill charcoal fire starter tongs plate knife meat cutting board folding table wooden serving cutting board serving plate BBQ sauce

    If you would like to BBQ emptyhanded please let us know Reservations can be made at least 3 days before the reservation date / BBQ is also available at this property
    Charcoal is required for the BBQ stove so please provide your own
    Also please prepare ingredients and seasonings

    This property is limited to one group per day so first come first served
    I would be happy if I could help you make wonderful memories in the nature of Okinawa

    Facilities
    Kitchen
    Refrigerator
    Air conditioner
    Washing machine
    Dryer
    TV
    WiFi
    Separate washstand
    Dryer
    Shower
    Tub
    Microwave
    Rice cooker
    Kettle
    BBQ stove


    If you would like a receipt that is compatible with the invoice system, please contact the property directly.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Houtskoolbarbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 120 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Nago. Trek de natuur in bij Emerald Beach en Strand van Okuma. Bezoek Aquarium van Okinawa Churaumi en Nago Pineapple Park als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Struisvogelpark en Junglia Okinawa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nago
Meer vakantiehuizen in Nago
Kaart
Nago, Okinawa

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, wit zand en begroeiing op de voorgrond.
    Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een kustplaats met een lange pier die zich uitstrekt over turkoois water, omgeven door weelderige begroeiing en bergen.
    Kouri-brug
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Twee gele voertuigen met ananassen op het dak, geparkeerd in een weelderige, tropische tuin.
    Nago Pineapple Park
    34 min. rijden - 15.8 km
  • Kouri Brug Zuidelijk Uitzichtpunt
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Stadhuis van Nago
    31 min. rijden - 15.8 km

Lokaal vervoer

  • Naha (OKA) - 87 min. rijden

Restaurants

  • kouri shrimp
    7 min. rijden
  • Airando Restaurant&Cafe
    7 min. rijden
  • レストラン オーシャンブルー(Ocean Blue)
    6 min. rijden
  • しらさ食堂
    7 min. rijden
  • くるまえびキッチンTamaya
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa?

Vandaag, 12 jul. 2026, kost een verblijf bij Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa van één nacht voor twee volwassenen op 13 jul. 2026 min. € 239, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa?

Dit vakantiehuis in Nago ligt op 15 minuten wandelen van Kouri-brug en Kouri Bridge South Viewpoint. Ook Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park en Warumi-brug liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Kokopelli HouseNAGO / Nago Okinawa

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

6/10 – Matig

2

綺麗に清掃もされており、3家族で泊まりましたが楽しく過ごすことができました! 蟻が室内に結構入ってきます! あとベッドルームがもう少し広ければ最高ですね! 値段等を考えたら全然良いとおもいます!...

綺麗に清掃もされており、3家族で泊まりましたが楽しく過ごすことができました! 蟻が室内に結構入ってきます! あとベッドルームがもう少し広ければ最高ですね! 値段等を考えたら全然良いとおもいます!また機会があ れば利用したいとおもいます!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

また利用させて頂きたいです

また利用させて頂きたいです。
Van een partnersite

8/10 – Goed

花ママ122

今回2泊3日宿泊させていただきました

今回2泊3日宿泊させていただきました。 部屋、設備、雑貨など素晴らしく、快適に過ごさせていただきました。 何度でも宿泊したい気持ちになりました。 ただBBQのセットは木炭でしたが、木炭なのかガスコンロなのかのやり取りの行き違いで、現地に着いてから木炭だと知り、そこから木炭を買いに出かける羽目になりました。 宿泊施設のWEB案内にBBQガスコンロと書いてあるので、修正した方がよろしいかと思います。 それ以外は本当に素晴らしかったです。