Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 90
30 aug - 31 aug

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 10 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 19
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma ligt in Myoko. Myoko Kogen en Skiresort Madarao Kogen zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Naumann-olifantenmuseum van Nojiri-meer en Myoko Sunshine Land zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Myoko
Kaart
2279-28 Sekigawa, Myoko, Niigata Prefecture, 949-2112

In de buurt

  • Een bosrijk pad omzoomd door hoge bomen.
    Myoko-Togakushi Renzan Nationaal Park
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een besneeerd landschap met een auto onder de sneeuw, bomen en een lantaarnpaal.
    Skigebied Akakura Onsen
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Een besneeerd landschap met een auto onder de sneeuw, bomen en een lantaarnpaal.
    Skigebied Akakan
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Meer van Imori
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Skigebied Ikenotaira Onsen
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Myokokogen - 9 min. rijden
  • Niigata (KIJ) - 136 min. rijden

Restaurants

  • レストラン アリエスカ
    31 min. rijden
  • スカイテラス
    9 min. rijden
  • ヨーデルロッヂ
    5 min. rijden
  • Bakery & Table AKAKURA
    3 min. rijden
  • コスモプラザ
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma

  • Ryokan vlak bij Myoko Kogen
  • Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma?

Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ikenotaira Onsen Lodge Shirokuma?

Deze ryokan in Myoko ligt vlak bij Myoko Kogen en Meer van Imori. Ook Skigebied Ikenotaira Onsen en Myoko-Togakushi Renzan Nationaal Park liggen op 2 km afstand.