Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi
De Tani Kamer in Moraime biedt 16 m² ruimte voor maximaal 2 personen. Er is 1 slaapkamer en een eigen badkamer. Jullie hebben WiFi tot jullie beschikking. Vanuit de kamer genieten jullie van uitzicht op de bergen. Huisdieren zijn toegestaan.
Casa Selvita in Moraime biedt gedeelde buitenruimtes, waaronder een overdekt terras, een open terras, een tuin, een gedeelde keuken, tafeltennis en een biljarttafel.
Eén huisdier is toegestaan. Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein. De eigenaar woont in een kamer op de tweede verdieping van het huis.
De keuken wordt gedeeld.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tafeltennis
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandelmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT-CO-012794
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Muxía. Bezoek Santuario da Virxe da Barca en Molinos de San Adrián de Toba, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Traba en Praia dos Muíños ou Area Maior. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Muxía
Zijn huisdieren welkom bij Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi?
Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi van één nacht voor twee volwassenen op 23 okt. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Tani Room with Mountain Views, Shared Terrace and WiFi?
Dit appartement in Muxía ligt op 2 km afstand van Praia dos Muíños ou Area Maior, Praia de Vilaverde en Praia de Barreiros. Ook Praia de Fornelos en Praia das Raias liggen op 3 km afstand.