8/10 – Goed
Steve
Xlendi Hotel would be our choice again!

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 20.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per voertuig.
Dit hotel in Munxar biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt binnen 5 km afstand van Sanap Cliffs, Lunzjata Valley en Villa Rundle-park. Ook Dwejra Bay en St Francis Church liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster