Living Hotel am Olympiapark bevindt zich in Neuhausen - Nymphenburg, een wijk in München, en ligt vlak bij een metrostation. Nymphenburg Palace en Olympiaturm zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Olympisch Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Olympisch Stadion. Bekijk onze reisgids voor München
Paschstr. 46, Munich, BY, 80637
In de buurt
Olympisch Stadion
19 min. wandelen - 1.6 km
Olympiahalle
5 min. rijden - 2.5 km
Olympisch Park
5 min. rijden - 2.8 km
BMW Welt
6 min. rijden - 3.1 km
Olympia Einkaufszentrum
5 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Bushalte Olympia-Einkaufszentrum West - 5 min. rijden
Olympiapark West Tram Stop - 5 min. wandelen
Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 30 min. rijden
Restaurants
Ristorante ROMANS
14 min. wandelen
PURO bar e cucina
16 min. wandelen
Osteria da Massimo
8 min. wandelen
Cinque Panini Kiosk / Warteraum
15 min. wandelen
Rice Garden - Modern Vietnamese Kitchen
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Living Hotel am Olympiapark
Hotel vlak bij Olympisch Stadion
Living Hotel am Olympiapark bevindt zich dicht bij Herz-Jesu-Kirche en Olympisch Park en biedt een buurtwinkel, een tuin en een wasserij. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Le Terrazze, serveert lunch en diner. Naast autoverhuur ter plaatse, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Hulp bij uitstappen/tickets, fietsenstalling en meertalig personeel
Een lift, een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 249 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Globe, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 11.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.30 uur in het weekend: EUR 19 voor volwassenen en EUR 9,50 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Le Terrazze
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Eettafel
Kitchenette in de kamer
Kruidenier/supermarkt
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
2 gebouwen
5 etages
Gebouwd in 1984
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Eettafel
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19 voor volwassenen en EUR 9.50 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 18 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 35 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Living Hotel am Olympiapark?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Living Hotel am Olympiapark?
Vandaag, 11 mei 2026, kost een verblijf bij Living Hotel am Olympiapark van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 18 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Living Hotel am Olympiapark inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Living Hotel am Olympiapark uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Living Hotel am Olympiapark?
Dit hotel ligt in Neuhausen - Nymphenburg, op 2 km afstand van Herz-Jesu-Kirche en Olympisch Stadion. Ook Olympiaturm en Olympisch Park liggen op 3 km afstand. Olympiapark West Tram Stop ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Gern is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Living Hotel am Olympiapark
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 253 van 720 beoordelingen
10 - Uitstekend
253
Gastenscore: 8 - Goed. 289 van 720 beoordelingen
8 - Goed
289
Gastenscore: 6 - Redelijk. 122 van 720 beoordelingen
6 - Redelijk
122
Gastenscore: 4 - Matig. 36 van 720 beoordelingen
4 - Matig
36
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 20 van 720 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
20
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
David
10 okt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nooit meer
Kamers waren vies en oud en nauwlijk schoon gemaakt
Er liepen kakkerlakken in mijn kamer!!!!!
David
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heidee
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excelente
Heidee
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ira
17 apr 2026
Positief: Netheid
Wir hatten kein Frühstück
Ira
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gabriela
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Alles war super
Gabriela
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catrin
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Minnesvärd, fin geografiskt belagd nära Olympia centrum och Nymphenburg slottet. Bra resturang och god frukost.
Catrin
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic place to stay for a short or long visit. The breakfast is worth the daily cost as it includes hot and cold drinks, eggs, a variety of breads, meats, cheeses, fruits, jams, Nutella and vegetables. The room was clean, spacious and the WiFi worked great.
Daniel
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katja
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wunderschöne Unterkunft
Katja
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Danielle
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff cute little room
Danielle
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Annegret
29 jun 2025
Positief: Netheid
War für meine Reise perfekt!
Annegret
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Scott
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this hotel
Scott
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rene
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War für den ausgewählten Aufenthalt eine sehr gute Wahl.
Rene
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles im Allen ein wirklich schönes Haus
Daniel
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harald
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nettes Hotel in ruhiger Gegend. Geräumige Zimmer, alles Nötige ist vorhanden. Öffentlicher Nahverkehr ist gut erreichbar.
Harald
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
joern
31 jul 2024
Godt hotel
Fint mellemklassehotel med gode indkøbsmuæigheder og spisesteder tæt på
joern
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
S C
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Muy buena atención. Y de cortesía teníamos en el mini bar 2 aguas y 2 cervezas 👌
S C
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ABDULLAH M
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great for 1st timers and repeat travelers to the area
ABDULLAH M
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
3 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes und ruhiges Hotel
Michael
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Silvano
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tolle Lage in der Nähe vom Olympiapark, dennoch ruhig gelegen.
Silvano
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Florian
28 apr 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice enough accommodation!
Florian
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
16 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good stay
A good stay. A cleaver use of a small footprint of space.
Kevin
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
11 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great fresh food market attached to the hotel. Great experience.
James
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Haixiao
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Haixiao
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adam
30 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique setup. I'm not sure how many units were part of the Living Hotel and what were actual apartments, but the room itself was a bit small and not super comfortable. There was no airflow, so I kept the window the whole time, but there was no screen. Thankfully there were no bugs. The reception & cafeteria were in a building across a courtyard, but it wasn't obvious what path to take. The breakfast was OK. Overall I would go back if I needed to be in that part of Munich, as it was convenient and felt very local. It was well situated to get around!
Adam
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gianni
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera pulita personale professionale quartiere dove è situato veramente tranquillo e molto bello
Gianni
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
18 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top Location , komfortable zimmer, Receptio spätabends eher dürfti