Hotell Carl Friman ligt in Motala. Geniet van de prachtige natuur bij Solberga Natuurreservaat en Götakanaal. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Station Vadstena en Mjolby Miniature Golf. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Mantorp Park of Mantorptravet. Bekijk onze reisgids voor Motala
Akasialiden 22, Motala, Östergötlands län, 591 35
In de buurt
Charlottenborgsbron Göta kanaal
4 min. wandelen - 0.4 km
Motala Motormuseum
10 min. wandelen - 0.9 km
Charlottenborgs Slott
16 min. wandelen - 1.4 km
Motala Gokart
5 min. rijden - 1.9 km
Motala Industrimuseum
5 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Station Motala - 3 min. wandelen
Linkoping (LPI-Saab) - 43 min. rijden
Restaurants
Jack’s Burger
8 min. wandelen
Berggrens öltapp och mat
8 min. wandelen
Ubbes Bageri AB
9 min. wandelen
McDonald's
12 min. wandelen
Bomber Bar
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotell Carl Friman
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotell Carl Friman. Gratis wifi in de kamer, een bar en conferentieruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, toegang tot een healthclub in de buurt en een feestzaal
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotell Carl Friman bieden veel comfort dankzij gratis wifi en gratis kranten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Fitnesslessen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
4 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
Terras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Plasma-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Restaurantgidsen
Meer
Elke dag gratis kranten
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je SEK 150 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 3 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan SEK 250.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan SEK 250.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: SEK 150 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: SEK 250.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: SEK 250.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je met een dier reist, dien je voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie om te bevestigen dat er een huisdiervriendelijke kamer beschikbaar is.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotell Carl Friman Hotel
Hotell Carl Friman Motala
Hotell Carl Friman Hotel Motala
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotell Carl Friman?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van SEK 150 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotell Carl Friman?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotell Carl Friman van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotell Carl Friman inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotell Carl Friman uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotell Carl Friman?
Dit hotel in Motala ligt op 15 minuten wandelen van Charlottenborgsbron Göta kanaal en Motala Motormuseum. Ook Götakanaal en Charlottenborgs Slott liggen op 2 km afstand. Station Motala ligt op maar 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotell Carl Friman
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 274 van 543 beoordelingen
10 - Uitstekend
274
Gastenscore: 8 - Goed. 192 van 543 beoordelingen
8 - Goed
192
Gastenscore: 6 - Redelijk. 62 van 543 beoordelingen
6 - Redelijk
62
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 543 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 543 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Sofia
27 dec 2025
Sofia
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Håkan
Reisde met familie
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevlig personal, hotellet låg bra till 5 minuter till torget. Vi hade bastu på rummet, så kvällen avslutades med bastu. Frukosten var bra fanns ett bra utbud av mat.
Håkan
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Tor
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Litet mysigt hotell men Ingen städning på rummet på 4 nätters vistelse, drar ner uppfattningen om hotellet.
Tor
4 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Cesur
20 dec 2025
Cesur
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jimmey
Zakenreiziger
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Jimmey
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Malin
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
.
Malin
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Stefan
Zakenreiziger
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Kallt på rummet i källaren. saknade element
Stefan
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Martin
Zakenreiziger
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Tyst o bekvämt
Martin
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Julia
Zakenreiziger
24 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevliga rum och god frukost. Mysigt och ombonat.
Julia
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Joseph
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge, tyst och nära centrum.
Friparkering uppskattas väldigt mycket.
Stora och bekvämma rum.
Joseph
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jimmey
Zakenreiziger
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Jimmey
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Christina
Reisde met familie
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Trevligt hotell med bra frukost. Tyvärr var det väldigt dålig ventilation och det blev mycket fuktigt efter dusch.
Christina
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Anna-Lena
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Trevligt. Jättesköna sängar. Väldigt generös frukost.
Anna-Lena
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Peter
11 nov 2025
Peter
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Ulrika
Reisde met een groep
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rent och fint rum. Fantastiskt skön säng! Personalen underbara och otroligt hjälpsamma och lösningsorienterade!
Ulrika
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Phillip
9 nov 2025
Phillip
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Edward
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frukosten var jättefin med stort utbud.
Edward
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Anghella
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personalen var trevligt
Anghella
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jan-Erik
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nyrenoverat och fräscht. Trevlig personal
Jan-Erik
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kenth
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
.
Kenth
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gunnar
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stort och bra rum. Bra frukost. Trevlig miljö med äldre tillvaratagna inventarier.
Gunnar
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Zakenreiziger
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trevligt bemötande
Robert
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Anders
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anders
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sigmund
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dere må jo oppgi hvilket overnattingssted dere vil ha en vurdering av!!!
Sigmund
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Michal
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer