Cabañas La Pradera ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Monteverde. Bezoek Ficus La Raiz en 100% Aventura Avonturenpark als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde en Refugio de Vida Silvestre Monteverde. Monteverde Orchideeëntuin en Café Monteverde Koffieboerderij zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Monteverde
600M al oeste del cementerio, Monteverde, Puntarenas, 60109
In de buurt
Monteverde Orchideeëntuin
19 min. wandelen - 1.6 km
Ranario
18 min. wandelen - 1.5 km
Mundo de los Insectos
18 min. wandelen - 1.5 km
Orchideeëntuin
19 min. wandelen - 1.6 km
Ficus La Raiz
3 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 175 min. rijden
Restaurants
Tree House Restaurante & Cafe
16 min. wandelen
Monteverde Brewing Company
5 min. rijden
Café Monteverde
15 min. wandelen
Restaurante Sabor Tico
19 min. wandelen
Don Juan Coffee Tour
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Cabañas La Pradera
Dit huisje beschikt over een buitenzwembad, een conciërgeservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en een picknickplaats. De 9 huisjes beschikken elk over een droogkast en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een gemeubileerd terras en een eetruimte zijn enkele van de overige voorzieningen.
Cabañas La Pradera heeft 9 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
In dit huisje in Monteverde is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit huisje bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 08.30 uur: CRC 4.000 per persoon
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 22 inch
Buiten
Gemeubileerd terras
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
In de bergen
On the boardwalk/promenade
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
9 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 19.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer CRC 4000 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cabañas Pradera Cabin Puntarenas
Cabañas Pradera Cabin Monteverde
Cabañas Pradera Puntarenas
Cabañas Pradera House Puntarenas
Cabañas Pradera House
Cabañas Pradera Monteverde
Cabañas Pradera
Cabañas La Pradera
Cabañas La Pradera Cabin
Cabañas La Pradera Monteverde
Cabañas La Pradera Cabin Monteverde
Veelgestelde vragen
Beschikt Cabañas La Pradera over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Cabañas La Pradera?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Cabañas La Pradera van één nacht voor twee volwassenen op 8 mrt. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Cabañas La Pradera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cabañas La Pradera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cabañas La Pradera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabañas La Pradera?
Dit huisje ligt aan het vlonderpad, op 2 km afstand van Monteverde Orchideeëntuin, Orchideeëntuin en Mundo de los Insectos. Ook Ficus La Raiz en Vista al Golfo liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cabañas La Pradera
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 64 van 97 beoordelingen
10 - Uitstekend
64
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 97 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 97 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 97 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 97 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heerlijk huisje in het groen. Door de begroeiing voelt het heel privé. Grote ruimte, met goed uitgeruste keuken. Hele fijne plek om met kinderen te verblijven. Lees: zwembad en trampoline!
Ik vergat bij uitchecken mijn Ipad en deze werd keurig enkele dagen later bij ons hotel in San José bezorgd!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Daniel
6 mrt 2026
Positief: Netheid
Very friendly and helpful staff, gorgeous property and cabins.
Daniel
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Serge
Reisde met partner
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Serge
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
DAVID, GRAFTON
Reisde met partner
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Private cottage with bedroom, bathroom and kitchenette. Great porch with jungle view. Friendly staff, beautiful grounds with walking trails, lots of birds and wildlife. Large fridge, microwave, induction cooktop, coffee maker(no coffee)/kettle and all the cookware/dishes needed to eat in. Paper towel, dish soap and sponge/cloths provided. Locked gated entrance with access code at night. Quick drive to town and attractions. Great spot for a couple of nights or an extended stay.
DAVID
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Thu Hien
Reisde met partner
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10. The property is beautiful, worth every penny. We felt like home. Staff welcomed us and lots of great advice for things to do! We truly enjoyed our time here. There are lots of wild animals on the property so highly recommend you walk around.
Thu Hien
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Amy
18 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing!! So much fun! Pool and property was great!
Amy
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Glenn
Reisde met partner
21 apr 2025
Positief: Netheid
Cabin was smaller than expected and bed was very uncomfortable. Kitchen was minimalistic but adequate. Two of the four rotating front desk staff spoke fluent English but the other two spoke almost no English (and I speak very little Spanish). The grounds are quite hilly but fairly small so that was not an issue. The grounds are also quite beautiful with a wide variety of plants and the gorgeous bougainvillea I have ever seen shaped into a 10-ft tall tree. Breakfast is available for charge but must be reserved in advance. The food was quite good.
Glenn
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Henrik
Reisde met familie
21 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Henrik
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
30 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beautiful place
Very pleasant stay, beautiful place and wonderful hosts.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Margaret
Reisde met partner
30 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a nice stay in this property. Nice cozy bed, smart TV, kitchen (microwave, 2 ring stove, fridge, sink, pots, pans, cutlery, cutting board, and such), bathroom, and sitting area both inside and outside.
What makes this accommodation special is the family thatt run it. Melissa is at the front desk 12 hours a day, and she speaks fluent English and is extremely helpful. I asked her lots of questions about the different things to do in the area and she was happy to answer them, even though she was not getting any extra fees. The best information she gave to me was that you can take the public bus from town to the Monteverde Cloud Forest Preserve (800 colones or $2.30 CDN each way which was much much cheaper than a taxi estimated to cost $29 CDN each way).
Other family members were also helpful. We had trouble turning on the stove and her brother Tony helped out and her husband installed a new one. It was all done quickly and with care.
A small disappointment was that there was no shampoo in the bathroom.
Please note that this property is not right in Santa Elena. It requires a 20-minute walk into town, much of it uphill. There is a small grocery store right across the street from the property, but the larger stores are definitely a walk away.
Margaret
2 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Jessica
Reisde met partner
27 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful grounds and friendly staff
Jessica
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bon séjour
Bon emplacement au calme, très propre.
Possibilité de prendre le petit déjeuner sur place
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Ulrike
Reisde met een groep
9 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Ulrike
4 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Wayne
28 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great “little house” and super staff. Bad wifi
Lovely and large cabana with kitchen, table, etc. the staff was impeccable in taking care. Unfortunately the wifi is yo-yo like and we had no hot water due to a malfunction. It took a few days to rectify and then we got warm water.
Wayne
4 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Carlos
26 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Get away in nature in your own space
Our stay at this cottage in Monteverde was incredibly relaxing. It had everything we needed, including a nice kitchen, and offered a quiet, comfortable retreat. We especially loved the natural surroundings, with a beautiful 2km network of nature paths right on the property—perfect for peaceful walks. The owner/manager was friendly and very helpful, adding to the overall wonderful experience. The only downside was that the Wi-Fi wasn’t very reliable, but everything else more than made up for it. Highly recommend for anyone looking to unwind in nature!
Carlos
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Ilene
Reisde met familie
16 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is beautiful with some trails to hike. Plus, they continuously feed the birds so there are beautiful birds around frequently.
Ilene
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Charles
Reisde met familie
15 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very well maintained. We saw dozens of different birds from our cabin. The nature trail was exceptional. All of the staff from reception to hospitality were warm and sincere in their desire to help us enjoy the stay.
Charles
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Ravinder
1 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious with lot of bedrooms, clean eventhough a little older property. Didn't feel fresh.
Ravinder
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Carol
12 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Great people & places
Carol
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Jo 2
Reisde met familie
3 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon emplacement tranquille pour visiter la région de Monteverde. De bons conseils de la propriétaire. Très beau jardin, arbres fruitiers et plantations, de magnifiques oiseaux à observer. Sentier sur place. Logement biens correct avec cuisine et terrasse couverte. Café de la plantation disponible. Une bonne adresse.
Jo 2
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Theresa
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
23 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is amazing and extremely helpful. Our cabin overlooked the trees with birds galore. Plenty of trails around the property with a fish hatchery, flowers, fruit, etc. we opted for breakfast the first day but didn’t realize we were to tell them on the next day. Not sure what happened. Defiant would stay again. Pool was freezing so we couldn’t enjoy it very much when we were there.
Theresa
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Kim
15 jun 2024
Kim
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Laura
Reisde met familie en kleine kinderen
5 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners were lovely and gave us a free upgrade to a 2 bedroom cabin which was ideal for us with 2 young children. It had a well equipt kitchen. We did have a few ants coming in but when we told the owner they came down to spray the cabin.
Great having a pool at the property for unwinding after a busy day in nature.
The town was a 5 minute drive and it was really easy and cheap to get taxis there.
Would definitely recommend staying here.