Palazzo Mosela Alla Porta ligt in Montepulciano. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico en Art Studio di Adelina Quadri. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Cantina del Redi en Consorzio del Vino Nobile di Montepulciano. La Foce en RI Crea RE zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Montepulciano
via di gracciano nel corso 113, Montepulciano, SI, 53045
In de buurt
Piazza Grande
5 min. wandelen - 0.5 km
Palazzo Avignonesi
2 min. wandelen - 0.2 km
Cantina del Redi
5 min. wandelen - 0.5 km
Duomo di Montepulciano
7 min. wandelen - 0.6 km
Consorzio del Vino Nobile di Montepulciano
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Torrita di Siena - 17 min. rijden
Restaurants
Antico Caffè Poliziano
4 min. wandelen
Osteria Porta di Bacco
1 min. wandelen
Osteria Acquacheta
9 min. wandelen
Palazzo Avignonesi
2 min. wandelen
Piazza delle Erbe
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palazzo Mosela Alla Porta
Hoogtepunten van de accommodatie
Een aangrenzende wijnmakerij, 2 restaurants en een snackbar/deli vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Palazzo Mosela Alla Porta. Nip een glaasje lokale wijn bij dit pension met een wijnproefruimte. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 restaurants
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Corte Medicea
Dingen om te doen
Wijnmakerij
Wijnproefruimte
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht (maximum EUR 50 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag (op 100 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht, maximum EUR 50 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT052015B4A8VOASFV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palazzo Mosela Alla Porta?
Ja, bij Palazzo Mosela Alla Porta zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Palazzo Mosela Alla Porta?
Vandaag, 3 jun. 2026, kost een verblijf bij Palazzo Mosela Alla Porta van één nacht voor twee volwassenen op 9 jun. 2026 min. € 119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Palazzo Mosela Alla Porta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Palazzo Mosela Alla Porta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Palazzo Mosela Alla Porta?
Dit pension in Montepulciano ligt vlak bij Val di Chiana, Palazzo di Bucelli en Torre di Pulcinella. Chiesa di Sant'Agostino en Palazzo Cocconi liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palazzo Mosela Alla Porta
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 119 van 183 beoordelingen
10 - Uitstekend
119
Gastenscore: 8 - Goed. 43 van 183 beoordelingen
8 - Goed
43
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 183 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 183 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 183 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raymundo
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful building in a beautiful Town.
The staff was super helpful and accommodating helping us booking reservations and understanding how to park in the area.
Would definitely recommend.
Raymundo
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
John
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, staff lovely, stairs a problem
John
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gilbert
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was amazing!! The tv was the only issue , it was not able to turn on as English. The parking was always a challenge but we were able to navigate. The location and views good not be replaced anywhere
Gilbert
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ragnheidur
4 nov 2025
Positief: Netheid
Great location and breakfast
Ragnheidur
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexis
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was amazing. Bruno made it so easy for us to get to our room, check in, know where to eat, and even made reservations for us. He is truly an outstanding host and the room and building are gorgeous. The view from our balcony was to die for. What a delight.
Alexis
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naor
3 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Great
Naor
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jordan
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We saw the most amazing sunset from our 4th floor room and the hotel staff helped us get a Taxi from Pienza to the hotel in a pinch. Loved every second of our visit here!
Jordan
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rou
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The stay was amazing with beautiful views, breakfast and Valentina’s kind service.
Rou
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martha Velia
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
En especial agradecemos a Ludovico quien estuvo siempre atento y en comunicación a nuestra llegada y dando indicaciones para el estacionamiento de autos.
También nos dio excelentes recomendaciones de restaurantes.
Hotel muy acogedor y habitaciones limpias
Martha Velia
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
antonio
10 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo soggiorno
antonio
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rodolfo
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exelente location. Luisa was attentive and very helpful of any need. The space is luxury , clean , spacious and the location it’s close to all sites you. You can walk to the best historic sites I will come back again
Rodolfo
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clark
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Historic and Beautiful
Clark
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hugh
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helpful staff
Perfect location. Can’t get better unless you’re willing to hike uphill with heavy suitcases on quarried stone streets
Hugh
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pablo
3 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ciao! Tutto perfetto! Più semplice da fare e il signor Ludovico mi ha aiutato in tutto, dai consigli sul parcheggio alla preparazione della camera (che aveva già il riscaldamento acceso per il mio comfort) ai suggerimenti sui ristoranti. Esperienza eccellente! Lo consiglio vivamente!
Pablo
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Assunta
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cozy, unique room. Great staff and super clean! Walkable to everything!! Would definitely again
Assunta
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
25 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location was great and front desk service was fantastic
Paul
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent Stay - Recommended
Lovely location, good comms, great rooms (4 and 5). 4 had a particularly good view and sitting area.
Osteria over the street excellent, as was the Enoteca. Both owned by the hotel
Richard
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandra
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location molto bella. La stanza è incredibilmente profumata, pulita e confortevole. Personale gentilissimo e posizione ottimale. Consigliatissimo!!!
Alessandra
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaspaul
30 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean hotel that is in the heart of Montepulciano.
Jaspaul
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vincent Joseph
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Very close to public parking and at the start of the old town
Vincent Joseph
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
2 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful rooms and scenery
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Don
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff and the view was great.
Don
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melany
21 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoy my stay and the view of this hotel. It was super easy to check in and out.
Melany
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amrit
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall this property was excellent! The room and bathroom were clean and huge. Very high ceilings made it feel quite spacious.
If you are driving, pay attention to the parking situation. You have to park at P1 and then walk, but it’s not far. The upside is that you’re staying right on the edge of town.
Amrit
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Earl
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten