Gehele woning

Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2

Fotogalerie voor Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2

Een statige spiraaltrap met marmeren treden en versierde metalen balustrades, die naar een verdieping leidt.
Een ruime woonkamer met een witte bank, een televisie en een rode lamp.
Een verhard pad dat leidt naar een hekkenpoort met twee leeuwenbeelden op zuilen, omringd door groen en een heldere lucht.
Een ruime woonkamer met een grote zithoek, een bijzettafel met decoratieve items, en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een buiten eetgedeelte met een lange houten tafel, gedekt voor een maaltijd, omringd door stoelen en een bakstenen muur op de achtergrond.

Gehele woning

4 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2

  • Villa met een gezinsvriendelijk beleid
  • Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2 biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Barbecues, een tafeltennistafel en spelletjes
    • Tuinmeubelen en boeken
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2 hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals eettafels.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • 5 badkamers met bidets en badkuipen of douches
    • Televisies met kabelzenders
    • Kookplaten, kookgerei, borden en bestek en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eten en drinken

  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 5 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Bidet

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 11 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 046021LTN0002
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Montecarlo. Bezoek culturele hoogtepunten Parco di Pinocchio en Museo Nazionale di Villa Guinigi. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Fattoria del Teso en Tenuta del Buonamico. Reis je met kinderen? Overweeg dan Historisch Centrum van Buggiano en Orto Botanico Comunale di Lucca. Bekijk onze reisgids voor Montecarlo
Meer villa's in Montecarlo
Kaart
Montecarlo, LU

In de buurt

  • De scheve toren van Pisa, de kathedraal van Pisa en de omliggende historische stad in de schemering.
    Scheve toren
    42 min. rijden - 53.4 km
  • Een strand met bergen op de achtergrond.
    Strand Forte dei Marmi
    47 min. rijden - 62.5 km
  • Een historiek bakstenen fort met een opvallende toren en gebogen ramen, gelegen aan een rustig waterlichaam.
    Haven van Livorno
    55 min. rijden - 77.1 km
  • Tenuta del Buonamico
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Fattoria del Teso
    3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Montecarlo - 7 min. rijden
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Van Burger's Lab
    4 min. rijden
  • Bar Mauro
    4 min. wandelen
  • Bar Grazia
    6 min. rijden
  • Ristorante Forassiepi
    3 min. rijden
  • Pizzeria La Formica SRL
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2?

Deze gezinsvriendelijke villa in Montecarlo ligt op 2 km afstand van Fattoria del Teso en Tenuta del Buonamico. Ook Tenute di Badia en Eik van Pinocchio liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Lu-f452-sgiu68at - Villa Gabri 8 2