Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa Gabriella
Deze rookvrije villa beschikt naast een buitenzwembad over een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook barbecues. Deze villa heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een open haard en wasmachines/drogers. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een plafondventilator.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Zwembad op het dak
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 20 per week
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
6 privébadkamers
Bad of douche
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Patio
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Zwembad op het dak
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per week.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 500 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 150 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Gabriella Villa Montaione
Casa Gabriella Villa
Casa Gabriella Montaione
Casa Gabriella Villa
Casa Gabriella Montaione
Casa Gabriella Villa Montaione
Over deze buurt
deze villa ligt in Montaione in een landelijke omgeving. Bezoek Klooster van San Vivaldo en Castello Di Oliveto, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Rocca di Montestaffoli en Arno Rivier. Il Fiaschetto en Giardino SottoVico zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Montaione
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een zwembad op het dak.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Gabriella?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Gabriella inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Gabriella uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Gabriella?
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Pieve di Santa Maria a Chianni, Klooster van San Vivaldo en Museum Benozzo Gozzoli. Ook Teatro del Popolo en Agricola Tamburini Emanuela liggen op 15 km afstand.