Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Les Manoirs Unit 9
Dit appartement beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad en gratis parking. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een terras.
Les Manoirs Unit 9 heeft 2 kamers met een haardroger en gratis toiletartikelen. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Seizoensgebonden buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
2 privébadkamers
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Buiten
Patio
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2027-03-16, 307955
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot augustus
Over deze buurt
Les Manoirs Unit 9 ligt in Mont-Tremblant. Skiresort Mont-Tremblant en Mont-Tremblant Activity Centre zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Brind'O Aquaclub en Via Ferrata du Diable zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mont-Tremblant
118 Chem. des Quatre-Sommets, 9, Mont-Tremblant, QC, J8E 1C7
In de buurt
Skilift van Cabriolet
13 min. wandelen - 1.1 km
Skiresort Mont-Tremblant
13 min. wandelen - 1.2 km
Express Gondola
16 min. wandelen - 1.4 km
Brind'O Aquaclub
15 min. wandelen - 1.3 km
Mont-Tremblant Activity Centre
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Mont-Tremblant, Québec (YTM-Internationale luchthaven Mont-Tremblant) - 54 min. rijden
Restaurants
Chalet Des Voyageurs
12 min. wandelen
Le Shack
19 min. wandelen
La Forge
18 min. wandelen
Microbrasserie la Diable
16 min. wandelen
Bullseye Saloon & Grillades
18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Les Manoirs Unit 9 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Les Manoirs Unit 9?
Vandaag, 29 apr. 2026, kost een verblijf bij Les Manoirs Unit 9 van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 6.950, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Les Manoirs Unit 9?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Les Manoirs Unit 9 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Les Manoirs Unit 9 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Les Manoirs Unit 9?
Dit appartement in Mont-Tremblant ligt op 2 km afstand van Porte du Soleil Skilift en Mont-Tremblant Activity Centre. Skiresort Mont-Tremblant ligt op 2,9 km.