Aparthotel
Jaanst Paradise Homes
Aparthotel met gratis valetparkeerservice en een buitenzwembad in Mombasa
Fotogalerie voor Jaanst Paradise Homes





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
16 feb - 17 feb
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Appartement, 3 slaapkamers laden

Appartement, 3 slaapkamers
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
3 slaapkamers
3 Badkamers
Economy appartement
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
2 slaapkamers
3 Badkamers
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Jaanst Paradise Homes ligt in Shanzu, een wijk in Mombasa. Verken de plaatselijke natuur bij Bamburi Beach en Nyali Beach. Wild Waters en Mamba Village zijn ook een bezoek waard.

Serena Rd, Mombasa, Mombasa County, 80100
In de buurt
- Bamburi Beach - 4 min. rijden - 2.2 km
- Mombasa Go-Kart - 5 min. rijden - 3.0 km
- Mtwapa Mall - 6 min. rijden - 4.1 km
- Haller Park - 9 min. rijden - 6.2 km
- City Mall - 11 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Al-Mansura Restaurant - 4 min. rijden
- Screenshot Lounge - 5 min. rijden
- Severin Sea Lodge - 5 min. rijden
- The Moorings Floating Restaurant - 5 min. rijden
- Kendas Arcade Hotel - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
Jaanst Paradise Homes
Aparthotel met gratis valetparkeerservice en een buitenzwembad in Mombasa
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een tuin en barbecues. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis valetparking worden ook voorzien. Je vindt er ook een picknickplaats. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.
Jaanst Paradise Homes heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar. Voorzieningen die op verzoek beschikbaar zijn, zijn onder andere een microgolfoven.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Gelijkaardige accommodaties

Aqua Toro Nyali Apartments
Aqua Toro Nyali Apartments
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
2.0 van 10, 2 beoordelingen
De prijs is € 94
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: USD 2.6 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: USD 8.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: USD 12.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Jaanst Paradise Homes Mombasa
Jaanst Paradise Homes Aparthotel
Jaanst Paradise Homes Aparthotel Mombasa








