Cortijo de la Media Luna ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Mojacar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Fuente Publica de Mojacar en El Mirador del Castillo. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Club Marina Golf Mojacar en Karting Garrucha. Extreme Avontuur Mojacar en Centro Cultural Convento de la Victoria zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Mojacar
AVENIDA DE LAS MARINAS, 36, Mojacar, Almeria, 04638
In de buurt
Sierra Cabrera
4 min. rijden - 2.2 km
Fuente Publica de Mojacar
3 min. rijden - 1.8 km
Playa del Descargador
4 min. rijden - 1.8 km
El Mirador del Castillo
4 min. rijden - 2.2 km
Playa Venta del Bancal
4 min. rijden - 2.5 km
Restaurants
Cafeteria el toro
5 min. rijden
Imperial Playa
5 min. rijden
Mandala Beach Mojacar
5 min. rijden
Pura Vida
5 min. rijden
Maui Beach
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Cortijo de la Media Luna
Landhuis bij de zee
Geniet van een terras, een tuin en een open haard in de lobby bij Cortijo de la Media Luna. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Vergeet niet te genieten van Mediterrane gerechten bij het restaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een businesscentrum.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 11.00 uur: EUR 7 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 gebouwen
Feestruimte
Klamboes
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Ventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie zijn huisdieren alleen tussen september en juni toegestaan.
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 7.00 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cortijo Media Luna Country House Mojacar
Cortijo Media Luna Country House
Cortijo Media Luna Mojacar
Cortijo Media Luna
Cortijo La Media Luna Mojacar
Cortijo de la Media Luna Mojacar
Cortijo de la Media Luna Country House
Cortijo de la Media Luna Country House Mojacar
Veelgestelde vragen
Beschikt Cortijo de la Media Luna over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cortijo de la Media Luna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cortijo de la Media Luna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Cortijo de la Media Luna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Cortijo de la Media Luna een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Cortijo de la Media Luna?
Dit landhuis ligt bij de zee, op 3 km afstand van Fuente Publica de Mojacar, Sierra Cabrera en Iglesia de Santa María. Ook El Mirador del Castillo en Playa del Descargador liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cortijo de la Media Luna
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 10 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 10 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 10 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 10 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 10 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
christelle
12 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ideal
lugar agradable lejos del ruido y muy bien cuidado, Lourdes fantastica
christelle
1 nacht verbleven in januari 2020
4/10 – Matig
Ricardo
16 sep 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ricardo
7 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Héctor
23 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecto!! Un 10 de alojamiento.
De los mejores alojamientos que he estado! Un alojamiento muy tranquilo donde hay muy pocos huéspedes y se encuentra a pocos minutos de mojacar y de la playa. El alojamiento es muy muy tranquilo, se escucha simplemente la naturaleza, perfecto para disfrutar unos días de tranquilidad en la zona de Mojacar.
El punto más positivo es para la dueña del alojamiento, Lourdes es una gran persona que está pendiente de ti para lo que necesites y te hace mucho más plácida la estancia con su amabilidad.
Un 10!!!
Héctor
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
13 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Javier
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel con encanto
Muy recomendable, Lourdes la dueña encantadora. El restaurante un 10.
Estuvimos el fin de semana pasado y seguro que repetiremos.
Javier
2 nachten verbleven in juli 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
23 jun 2019
Still waiting to find out if my booking was changed and was staying 2 nights ago. Not good Expedia and will not be using you again thanks for taking my money also.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
23 jun 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the tranquility of the place but our standard room was nothing like the pictures. The bedroom was snug with barely any room to get out of bed, cheap basic furniture and lighting. There was a large old mirror over the bed that didn't allow for my husband to sit up and read. The bathroom was very dated and dark and a terrible urine smell. The shower was extremely dangerous getting in and out as it was built high up with slippery tiles and nothing to hold onto to stop yourself from falling. `All bathroom fitments were very poor quality & hairdryer heat was cool on any setting. The breakfast was a joke as we waited 15 minutes for a cold coffee so we decided to pass on the tostado and opted to eat out at the many coffee shops on the playa. The staff are all very friendly but we will not return and found it to be an expensive stay for what we received. We would have left the first night but the fiesta was on and every other place was booked and we decided to make do for the 2 nights we had booked. It could be such a lovely place !!!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
CARMEN
10 jun 2019
Negatief: Personeel en service
CARMEN
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 jan 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Jan, Zwijndrecht
12 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer